Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Más iskolában is ilyenek a...

Más iskolában is ilyenek a gyerekek?

Figyelt kérdés
Próbálom röviden: a tanárral szemtelenkednek, visszapofáznak, szófogadatlanok, semminek sem örülnek: ma pl. hiszti volt, hogy miért ilyen olyan a Mikulás csomag.
2021. dec. 6. 11:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Kb minden iskolában vannak ilyenek.
2021. dec. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Minden iskolában ilyenek. Egyre kezelhetetlenebbek.

Tanároknak pedig semmilyen joguk, eszközük nincs a rend fenntartására.

Csak felelősségük van meg sz@r fizetésük.

2021. dec. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
Mindenhol vannak ilyenek sajnos a fiatalon lett szülők sokszor nem tudjak a korai nevelést felelősségteljesen megoldani (tisztelet a kivételnek )
2021. dec. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
Meg ráadásul még betegek is!
2021. dec. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%
Még nálunk is (nappali OKJ képzés), pedig 20 éves felnőttekről van szó, nem gyerekekről.
2021. dec. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen elb@szott már ez a mai generáció.
2021. dec. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%

#3 Egyszerűen kényelmesebb ha az internet neveli fel őket és nincsenek nevelve. Mindig az van amit akarnak. Nem szocializálódnak rendesen. Felnőttként is másokkal képtelenek lesznek együtt dolgozni.


Nem régen rúgtak ki egy hülyére kényeztetett friss kollégát. 1 hónapig bírtuk elviselni. Mindig mindent jobban tudott, soha nem csinálta meg amit mondott neki a főnök, mert meglepően azt is jobban tudta. Kijelölt oktatásokra nem ment el mondván jobban tudja hogy az nem szükséges... stb. Nem volt rossz indulatú csak látszott hogy hozzá van szokva hogy ő mondja meg mindig mindenhol a tutit. Otthon ez lehet megy. Miután kirúgták még jól kioktatta a főnököt milyen balfax.

Elnézve a párom tanítványait messze nem ő volt a legnehezebben kezelhető...


2 hete a párom dolgozatot íratott (matek) és nem voltak hajlandóak szétülni ketten. Természetesen a tanár hibája volt szerintük hogy nem írták meg, mert ők készültek. Aztán jöttek múlt héten szülőkkel, fenyegetőztek... stb. Aztán ott helyben megkapták a lehetőséget és az igazgató helyettes felügyelte őket a terem két sarkában leültek és írtak 2 talpas karó dolgozatot. Majd pénteken megint jöttek a szülők balhézni hogy mószerolják a páromat. Majd az igazgató közölte hogy redben van de a jegyek élnek. Nem tud velük mit kezdeni, de nem a párom javította ki hanem a felügyelő igazgató tanár. Volt még egy kis veszekedés majd megmutatta a lányok szuper teljesítményét. 10 feladatból 2 -t csináltak meg tessék lássék módon, egyik se lett jó, meg írtak pár keresetlen mondatot a páromnak gondolták ő javítja ki.

2021. dec. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%

#5 vagyok


A 7-es válaszáról jutott eszembe nekem is, hogy nálunk 20-25 éves korig ülnek emberek a padokban (Vas megyei suli, még csak nem is Borsod.)


És órán g*cinek, hülye f*szobák, dagadt p*csának hívják az oktatókat.

Rettentően szégyenlem magam ilyenkor, hogy ebbe az osztályba járok, dehát kell a szakma. A tanárok nem szólnak semmit, mert felesleges.


Múlt héten volt egy kis bográcsozás az iskolaudvaron, sör-bor-vodka, mindenfélét lehetett vinni.

Mint az állatok, olyanok voltak. Üvöltöttek, egymást szidták, beleköptek a rotyogó bográcsba...

20 percet bírtam abban a társaságban, inkább hazamentem.

2021. dec. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%
Én ugyan régebbi generáció vagyok, a tanárokat még tiszteltük stb, de a mikuláscsomag nálunk is fertelem volt… A két szem mandarinon meg a földimogyorón kívül semmi ehető nem volt benne.
2021. dec. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nálunk volt benne nyalóka, csoki Mikulás, szaloncukor, csaokiszelet, mogyoró, mandarin. Ez olyan rossz?
2021. dec. 6. 13:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!