Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az van, hogy hétfőtől online suli volt,és kedden a nyelvtan tanár TZ-t küldött hogy csináljuk meg, és írjuk le egy papírra. Azt írta hogy nem kell visszaküldeni, mert majd szombaton beszedi őket. Én meg lusta voltam és úgy voltam vele, hogy majd pénteken megcsinálom. Ujra visszakerestem a nyelvtan csoportot teams-ben(itt tanultunk online) és láttam hogy ki volt törölve már a TZ, mivelhogy kedd lett volna a határidő.

Mit csináljak?

Irjak rá a tanárra és találjak ki valamit? Ha igen, mit?


2021. dec. 10. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
27%
Tudasd vele, hogy intergalaktikus utazáson voltál és késett a járat.
2021. dec. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Küldd el neki és írd meg, hogy most vetted észre, hogy valószínű nem ment át, amit beküldtél és inkább mégegyszer beadod, nehogy ne tudja értékelni. Vagy valami hasonló, de úgy írd, mintha már rég kész lett volna.
2021. dec. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!