Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha 22 évesen kezdem a nappali...

Ha 22 évesen kezdem a nappali egyetemet van esélyem bekerülni koliba?

Figyelt kérdés

Nem veszik előrébb azokat akik nem "öregek"?

Illetve a szociális alapon való bekerülésnél a félárvaságom számít? Ha keresőképes felnőtt vagyok? (Bár egy 19 éves is az...)



2021. dec. 15. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A kort szerintem nem nézik. Én elvégeztem egy alapszakot, végig kolis voltam. Kihagytam egy teljes évet és utána mentem vissza az egyetemre egy másik szakra, ekkor már 24 éves voltam és így is felvettek kollégiumba. Ismerek doktorandusz kollégistát is kettőt is továbbá.
2021. dec. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézik a kort. Ha nincs saját kereseted és a szüleiddel élsz, ugyanúgy a szociális helyzeted számít.
2021. dec. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ha már dolgozom, de a szüleimmel élek (pontosabban csak eggyel), viszont egyetem alatt nem lesz munkaviszonyom?
2021. dec. 16. 11:14
 4/7 Metionin ***** válasza:
100%
Az életkor nem számít, csak az anyagiak.
2021. dec. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,nem te leszel a legidősebb a kollégiumban.Simán be tudsz kerülni,mert tanulmányi vagy szociális alapon lehet bekerülni
2021. dec. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha dolgozol akkor a fizud bele kell írni amikor jelentkezel és akkor az nagy hátránya, lehet fel se vesznek koliba.


Keresetet nézik, a tiéd ha van meg akikkel egy házba élsz.

Meg azt milyen messze laksz.


Azt nem nézik, h de majd egyetem alatt nem lesz munkád.

Csak azt, h amikor a jelentekzési iratokat leadod akkor van-e munkád vagy éppen munkanélkülit kapsz - az is bevétel.


A diákmunka nem számít bele. Minden más igen.

2021. dec. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Két 23 éves kolist is ismerek.
2021. dec. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!