Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy 40 éves pasi mit keres...

Egy 40 éves pasi mit keres nappali tagozaton az egyetemen?

Figyelt kérdés

Egyáltalán hogy él meg, miből ha egyetemre jár? Vagy még a szüleinél lakik? XD


Meg most őszintén, kicsit sem érzi kellemetlenül magát 18-22 éves fiatalok közt?


Szerintetek nem furcsa?



2018. dec. 18. 22:52
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem furcsa. Az meg, hogy miből él, kit érdekel, ő dolga. Gondolom nem azért tanul, mint sok fiatal, hogy dolgozni ne kelljen. Szerintem ez becsülendő, tanulni kell, amíg megteheti.
2018. dec. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki olyan beszűkült látókörű, mint te. Miért ne járhatna egyetemre? Lehet, megelégelte, hogy nincs diplomája, és 40 évesen úgy döntött, hogy szerez egyet. Az is lehet, hogy már van több diplomája, de ő még egyet akart szerezni. Szerintem ez inkább egy becsülendő dolog, hogy ilyen korban is képzi magát, fejleszteni akarja magát. Amúgy ha meg ennyire zavar, kérdezd meg tőle személyesen. Ja, hogy ahhoz már nincs vér a pucádban?
2018. dec. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
Mi volna ebben a furcsa?
2018. dec. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
2%
lehet, hogy téged =)
2018. dec. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyesmikorú évfolyamtársam. Nincs ebben semmi furcsa és nem a te dolgod, hogy miből él, lehet, hogy van félretett pénze, örökölt, de ha kitartja a nője vagy a fiúja, az is az ő dolga.


Miért érezné magát kellemetlenül?

2018. dec. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem diplomát.


Jó lenne, ha követnéd a példáját.

2018. dec. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
92%

Most emiatt miért lenne komolytalan meg luzer?

Lehet ezerszer normálisabb és értelmesebb, életrevalobb mint a 20on évesek nagyresze...

Lehet hogy suli mellett dolgozik vagy otthon már nagyba tolja a programozást pl.. Mit tudsz te róla semmit akkor milyen jogon ítélkezel

Tipikus kisgyerek vagy

2018. dec. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
100%

Ebben mi lenne a furcsa? Kortól függetlenül járhat bárki egyetemre. Szerintem inkább becsülendő,hogy valaki 40 évesen tanul. Miért kell mindenkit gúnyolni, mondd már meg kérdező!

Nem mindegy miből él? Lehet vállalkozása van, ami mellett tud tanulni, vagy spórolt pénze stb. Semmi közöd hozzá. Ahogy ahhoz sem, hogy a szüleinél lakik-e.

Nagyon gyerekes a gondolkodásod!

N

2018. dec. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
Tesómnak is van egy 35 év körüli osztálytársa, és mellette jól menő vállalkozása van. Na ez a nem mindegy! Te meg leszólsz mindenkit, közben fingod sincs semmiről.
2018. dec. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%
Ja azt elfelejtettem írni hogy lehet emellett még van egy szerető családja is! Akik mellette állnak.
2018. dec. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!