Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyik osztálytársam covidos,...

Egyik osztálytársam covidos, így karanténba került az osztály december 24. éjfélig. Akkor most csak én nem mehetek el itthonról, vagy az egész családomnak itthon kell maradnia?

Figyelt kérdés
Nevelőapum úgy volt hogy vasárnap megy túlórázni, most akkor ő se megy? Kb 3 hete már voltunk karanténban, akkor anyukám volt koronás. De már mindenki jól van a családból. Ilyenkor mi van?

2021. dec. 17. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak rád vonatkozik, mert te csak kontakt vagy. Kontakt kontaktját már hülyeség lenne hazaküldeni.
2021. dec. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk is ez volt. Csak en voltam karantenban, a csalad tobbi tagja nem.
2021. dec. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan csak te nem léphetsz utcára, a családod többi tagja mehet. Az más kérdés, hogy kontaktként egy szabad levegős, csendes, forgalommentes helyen én biza kimennék sétálni.
2021. dec. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha az osztály megy karanténba, az osztály megy karanténba.

Amúgy meg csak a védettségi kártyátlanok.

2021. dec. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!