Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Középsuliból kirughatnak...

Középsuliból kirughatnak azért, mert színes hajam van? (Halvány rózsaszín és lila) L

Figyelt kérdés

2021. dec. 17. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Egyháziból talán.

Átlag középsuliban nem lehet ebbe szerintem belekötni, ha nincs házirendbe foglalva. (pl nálunk fiúknál az atléta, lányoknál a haspóló volt tiltva)

2021. dec. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Egyházinál ugyanúgy csak abba köthet bele, ami a házirendben tiltott.

Ilyenért sehol nem rúgnak ki, kb. szinte semmiért.

2021. dec. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a házirendet, de szerintem egy átlag középsuliban kb. esélytelen.
2021. dec. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mármint esélytelen, hogy kitegyenek. Hülyém fogalmaztam.
2021. dec. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Egyházi suliba jártam, nálunk elvileg tilos volt, de amikor már a negyedik színes hajú emberrel találkoztam a folyosón, akkor tudatosult bennem, hogy nálunk ezt nem veszik komolyan. De minden intézmény más.
2021. dec. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy akkora idiótaság ilyenbe belekötni.

Nálunk húsz éve a kendő volt tilos a hajban, fiúknak meg a baseball sapka.

2021. dec. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A házirendben erre is ki kell térniük, ami a suli honlapján biztos fent van. Szerintem ilyen miatt amúgy nem tennének ki.
2021. dec. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen miatt kizárt, hogy kirúgnak. Főleg ha még jól is tanulsz és dicsőséget hozol az iskolának. Nálunk egy lánynak kék haja volt, a ruhája mondjuk nem csak kék volt, de mivel fázós volt, sokat volt órán is kék pufikabátban, senki sem bántotta, mert idegen nyelvekből versenyen szállította a jó eredményeket.
2021. dec. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Metionin ***** válasza:
100%
Ma már nem hiszem, hogy egy átlagos középsuliban ez számítana. Nálunk sajnos tilos volt pedig a kék haj volt az álmom. De az már tizenplusz éve volt, amikor nem rohangáltak még egy csomóan színes hajjal.
2021. dec. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyházi suliból sem, nekem tűzvörös hajam volt, osztálytársamnak meg nyelvpiercingje. Nem voltunk bajkeverők. Volt egy lány, egyszerű, természetes szőke, nem kirívó öltözékű, aki állandóan visszaszájalt a tanaroknak meg csak úgy kisétált óráról. Vele voltak problémák, a tanárok is belátták, a külső nem minden.
2021. dec. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!