Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Beleszerettem a tanáromba,...

1422 kérdése:

Beleszerettem a tanáromba, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy szerelmes vagyok az egyik tanárnőmbe, aki 2 éve tanít. 18 éves fiú vagyok és 11 edikes. Tudom, sokak szerint ciki, de az ilyen vicces figurák kíméljenek. Köszi. Szóval, itthon már olyanokon gondolkodom, hogyan kerülhetnék közelebbi, bizalmasabb kapcsolatba vele, és ezen pörög az agyam egyfolytában. Nincsen olyan nap, hogy ne jutna eszembe és ne kezdenék el sztorikat kitalálni a fejemben kettőnkről. Illetve egy csomószor vele álmodok, itt nem feltétlen intim dolgokról van szó csak ő szerepel az álmaimban pl órán, vagy szünetben beszélünk stb ilyenek. Tudom, lehet hogy kicsit betegesnek tűnik, mert a tanárom, de nem én vagyok az egyedüli szerintem. Szóval tanácsokat illetve esetleges megoldásokat szeretnék kérni. Köszi előre is.

2021. dec. 19. 20:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Az iskolapszichológus segíthet. Itt nem fogsz szakembert találni.
2021. dec. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Hány éves?... Ő vonzódik hozzád? Ha nagy a korkülönbség, jobb, ha hagyod. Főleg ha házas...
2021. dec. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
15%
Hogy néz ki? Privibe leírhatod, akár ide is.
2021. dec. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Betegesnek? Gimiben a fél osztály bele volt zúgva a töritanárnőbe (40-43 körüli lehetett). A lányok meg utálták, mert ezerszer jobban nézett ki, mint ők. :)
2021. dec. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem beteges a te korodban egy idősebb nőről ábrándozni. De ennél tovább ne menj.
2021. dec. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Tereld el a figyelmedet: tanulás, sport, hobbi, csajozás
2021. dec. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jövője, úgyhogy ne ezen agyalj, felejtős, keress korodbeli barátnőt.
2021. dec. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
2. Válaszadó hát nem igazán tudom, igazából egyelőre semlegesnek mondanám, kedves velem segít ha van valami kérdésem meg ilyenek, jófej, de nyilván ez a dolga, nagyritkán, ha összefutok vele a suliban, vagy helyettesít akkor beszélgetek vele pár percet de kb ennyi.
2021. dec. 19. 22:28
 9/16 A kérdező kommentje:
Ja meg azt nem irtam le de ez is hozzá tartozik. 29-30 éves és nem házas meg tudtommal gyereke sincs.
2021. dec. 19. 22:32
 10/16 anonim ***** válasza:
49%

Korral jár, mint homlokodon a pattanás kinövöd.

Ő téged gyereknek, diáknak lát.

Ha nem így lenne, az már súlyos büntetőjogi kategória.

Örökre elveszítheti a hivatását, mert egy bontakozó kamasz rástartolt.

Vedd elő a könyvet és inkább Evelinről, Erikáról fantáziálj, a tanárnődről meg a házi feladat jusson eszedbe.

2021. dec. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!