Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Beleszerettem a tanáromba,...

1422 kérdése:

Beleszerettem a tanáromba, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy szerelmes vagyok az egyik tanárnőmbe, aki 2 éve tanít. 18 éves fiú vagyok és 11 edikes. Tudom, sokak szerint ciki, de az ilyen vicces figurák kíméljenek. Köszi. Szóval, itthon már olyanokon gondolkodom, hogyan kerülhetnék közelebbi, bizalmasabb kapcsolatba vele, és ezen pörög az agyam egyfolytában. Nincsen olyan nap, hogy ne jutna eszembe és ne kezdenék el sztorikat kitalálni a fejemben kettőnkről. Illetve egy csomószor vele álmodok, itt nem feltétlen intim dolgokról van szó csak ő szerepel az álmaimban pl órán, vagy szünetben beszélünk stb ilyenek. Tudom, lehet hogy kicsit betegesnek tűnik, mert a tanárom, de nem én vagyok az egyedüli szerintem. Szóval tanácsokat illetve esetleges megoldásokat szeretnék kérni. Köszi előre is.

2021. dec. 19. 20:31
1 2
 11/16 anonim válasza:
0%
Bármi lehet nálunk is a gimiben így volt egy srác, 12. -ben már d*gta a tanárnőt. Bármi lehet. True story
2021. dec. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
Hát… ez nehéz kérdés. De szerintem felejtsd el a tanárnődet, mert rossz vége lehet. A te szempontodból és az övéből is.
2021. dec. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

18 éves vagy, ez normális. Ezért még nem kell pszichológus.

Ha kiskorú lennél, akkor más lenne a helyzet, de így alap, hogy bejönnek a csinosabb nők.

2021. dec. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem beteges, amit írsz, sőt, igazából teljesen normális ez ilyenkor, de szerintem a kortársaidnak ne meséld el, mert kinevetnek.


Az is normális, hogy szeretnél vele bizalmi kapcsolatba kerülni, viszont itt jó, ha meghúzod magadnak is a határokat, mert könnyen úgy járhatsz, hogy jobban megbánod, ha valami hülyeséget csinálsz, mintha nem csináltál volna semmit.


Én is voltam régen ilyen helyzetben, ha gondolod, írj rám, megbeszélhetjük privátban.

2021. dec. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ebben a korban normális, kinövöd, és inkább járj nyitott szemmel.


Köztetek nem lehet semmi, ne kezdeményezz, és ne is reménykedj semmiben.

A tanár-diák intim kapcsolat miatt súlyosan büntetendő 18 évet betöltés előtt is, de amúgy is nagy etikai vétség, ami miatt kirúgják.


Ha kezdeményezel, és nem viszonzott, akkor meg kifejezetten kellemetlen tud lenni.


Főleg mivel ha jól értem, meleg vagy.

2022. febr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Bocs, félreolvastam: csak tanárt olvastam. azért írtam, hogy talán meleg vagy. Az se lenne téma nekem, csak kényesebb lenne a helyzet. Bocs a félreértésért.
2022. febr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!