Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok, tegyük fel, hogy egy...

Tanárok, tegyük fel, hogy egy tanulótokkal együtt mentek haza vagy összefuttok arrafelé amerre laktok és a tanulótok megkérdezi, hogy ismertek-e a közelben helyet, ahol van mosdó: ti mit tennétek? Elküldenétek 1 kávézóba vagy felhívnátok magatokhoz?

Figyelt kérdés
2021. dec. 28. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem fog ettől beléd zugni
2021. dec. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Elküldeném egy kávézóba vagy hasonló helyhez.
2021. dec. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

Velem egyszer előfordult hasonló. A tanszékünknek csináltam egy munkát és egy tanár segített benne. (Nők vagyunk mindketten.) Ezért sokszor kellett bent maradnom a gyakorlatok meg az előadások után és cserébe ő elhozott az egyetemről autóval.


Én pár buszmegállóra laktam akkoriban tőle, szóval leparkoltunk a háza előtt és én felszálltam a buszra ami hazavitt.


Egyszer úgy értünk oda, hogy már szinte csőrepedés volt, de egyszerűen nem láttam semmilyen helyet a közelben, ahova berohanhatnék (de még egy elhagyatott bokros részt sem) ő meg mondta, hogy intézzem el nála.


A wc a bejárat mellett volt. Bementem, pisiltem, kijöttem, megköszöntem, kimentem az ajtón és mentem a buszmegállóhoz. Utána ment az élet ugyanúgy tovább, nem éreztem ettől szorosabbnak a kapcsolatunkat és ő sem bánt velem másképp, vszeg el is felejtette azóta, én is csak azért emlékszem, mert nagyon kétségbe voltam esve hogy nem bírom ki hazáig.

2021. dec. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Hozzám feljönnél pisilni, tuti félreérteném. Bár én férfi vagyok :D
2021. dec. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hívnék fel magamhoz diákot. Egyrészt, mert a magánéletembe nem avatom be őket, másrészt, mert férfi vagyok, és ha valaki meglátja, hogy pl. egy lány diákomat beengedem, és elpletykálja, akkor még nekem kell magyarázkodni, és még a lehetőségét sem akarom megadni az ilyen helyzeteknek.
2021. dec. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%

Gyerekek, amúgy én olyan sztorikat hallottam meg olvastam pár éve, hogy dobtok egy hátast. Nem wc volt de a lakásba felmenés stimmel.


Az egyik hogy egy öregdiák becsengetett a tanár lakásába azzal a szöveggel, hogy arra-fele volt dolga és gondolta benéz a tanárhoz. Azért azt elképzelhetitek,milyen lehet egy tanárnak, hogy otthon van a családjával és egyszerre csak valaki bejelentés nélkül beállít hozzá akivel még csak baráti viszonyban sem voltak, csak tanította régen.


A másik az még ennél is durvább. Egy gyerek követte a kedvenc tanárát hazáig (hogy megtudja hol lakik a tanár) és utána gyakran mászkált a környéken meg kaputelefonon megnézte hogy melyik emeleten lakik aztán egyik nap eldöntötte hogy feljut a lakására és bement a lépcsőházba valahogy és becsengetett a tanárhoz de nem nyitottak neki ajtót szóval leült és iszogatott amíg várta hogy hazaérjen a tanár. A tanár amúgy elég lazán kezelte amikor hazaért, felvitte magához a gyereket, beszélgetett vele, utána hazakísérte, nem szólt a szülőknek. Magamból indulok ki, de én inkább féltem volna, egyrészt elgondolkodtam volna hogy honnan a p.csából tudta meg a lakcímemet másrészt hívtam volna a szüleit hogy vigyék el onnan.


Ezek mellett egy pisilés eltörpül. :D

2021. dec. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!