Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha középsulis csajok fiatal...

Ha középsulis csajok fiatal ffi tanárt meglátva elhallgatnak mind felé fordulnak majd elkezdenek rihegni röhögni az annak a jele tetszik nekik a tanár?

Figyelt kérdés

Jelenet. Középsulis csajok csoportban állnak a folyosón szünetben.

Beszélgetnek. Megjelenik a fiatal ffi tanár a folyosón. Az összes csaj felé fordul és néma csönd lesz egy pillanat alatt. Majd elkezdenek halkan egymás közt rigegni röhögni, meg sugdolózni.


= tetszik nekik a tanár?


2022. jan. 9. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Vagy lehet hogy épp kibeszélik.

Te vagy a tanár?


Menj oda barátságosan, és kérdezd meg, hogy "uff! Min kell röhögni?"


A) a csajok összenéznek és cukin, mosolyogva kuncognak (valami tetszik nekik rajtad)

B) a csajok hülye, savanyú fejet vágnak, mintha brokkolifőzeléket ettek volna és hunyorognak rád szó nélkül, vagy "ahhahaah" hangzású éles, egyáltalán nem cuki kacajjal válaszolnak (akkor nem bejössz nekik, hanem rólad pletykálnak)

2022. jan. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Ezt a röhögés alapján meg lehet állapítani, meg persze az alapján, hogy jól néz-e ki az adott férfi. Szerintem inkább valószínű, hogy látványosan kiröhögik az adott tanárt simán tiszteletlenségből.
2022. jan. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
középsulis lányok sacc bármin röhögnek.
2022. jan. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Az, hogy egyszerre elhallgatnak sztem egyértelmű jele, hogy tetszik nekik a tanár.
2022. jan. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
#4 miért lenne az. ha korábban arról beszéltek, hogy látta valaki a a parkban részegen és nevetnek. akkor is ha épp arra megy elhallgatnak.
2022. jan. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A tinik így működnek, meg az is elég feltűnő, hogy mind őt nézik. Én már csak tudom. :)
2022. jan. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

" parkban részegen és "


Mi sem természetesebb ennél. Hol máshol látták volna mint a parkban és hogy másképp mint részegen. Világos.

2022. jan. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 haver... egy példa volt. arra, hogy bármiről beszéltek vele kapcsolatban elhallgattak volna
2022. jan. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem be vannak gombázva azért röhögnek
2022. jan. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"t. arra, hogy bármiről beszéltek vele kapcsolatban elhallgattak volna"


De miből gondolja bárki is hogy épp róla beszéltelk? Miért beszéltek volna épp róla?

2022. jan. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!