Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tetszik egy tanárom, mit...

Tetszik egy tanárom, mit tegyek?:F

Figyelt kérdés

Tehát sokat gondolkodtam azon, hogy kiírjam -e. Végül sok hezitálás után rávettem magam. Nos van egy egy tanár, aki engem nem tanít. Ő olyan 24-25 körüli lehet (ha netán mégis több akkor grat neki).

Nem szoktunk igazából beszélni, de többször is látom, s egyszerűen tetszik nagyon. Egy hete kb. mikor én épp dekoráltam a falat (mert megkért az osztályfőnök) s ő pont mögöttem jött én hátranéztem s vagy 3-4mp-ig egymás szemébe néztünk, majd én elfordítottam a fejem. A szívem is hevesen vert s izgulni kezdtem…


Mindig csak látni akarom, s tudom, hogy nem lehetne semmi köztünk, de tudni akarom vajon én tetszem -e neki. Beszélgetni is csak egyszer beszéltem vele amikor az egyik tanár elküldött hozzá megérdeklődni valamit. Akkor még annyira nem érdekelt de már akkor is tetszett azért. Most úgy érzem nem tudok nem rá gondolni. Folyton a fejembe jár. Az ahogy egymás szemébe néztünk stb. Meg a tipikus “mi lenne ha…” .


Szerintetek mit tudnék csinálni?

Ti veletek volt már hasonló?


Kérlek negatív válaszokat most hanyagoljuk.


17/L.


2021. dec. 4. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel érdemes lenne kivárni míg végzel.

Bár én nagyon rossz tapasztalattal rendelkezem ez ügyben, mert összejöttem egy tanítványommal és nagyon megbántam. Sokáig együtt voltunk, de aztán kiderült, hogy nem is én kellek neki, hanem csak az, amit biztosítani tudok.

2021. dec. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dugd meg.
2021. dec. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!