Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanár/ofő mit tehet ha nem...

Tanár/ofő mit tehet ha nem voltam szalagavatón? A semmin kívül? Pénz befizettem hogy hagyjanak békén és nem mentem. Nem kell vissza a pénz tartsa meg igya el, csak hagyjon békén

Figyelt kérdés
2022. jan. 13. 11:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, max pikkelni fog rád, mert nem engedelmeskedtél neki.
2022. jan. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
89%
Jó a kérdés. Én sajnos nem mertem anno ezt meglépni. Igazából eszembe sem jutott ez az opció. Pedig utáltam a szalagavatóm. :)
2022. jan. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

"Miért gondolod, hogy foglalkozni fog egy antiszoc valakivel?"


azért gondolom mert foglalkozik.. ennyi. az élet rádcáfol.

2022. jan. 13. 11:55
 4/20 anonim ***** válasza:
44%
Semmit nem tehet, viszont pikkelhet rád ami ellen semmit nem fogsz tudni tenni, mert az igazgató nyilván a tanárnak fog hinni. Magyarország....
2022. jan. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%

"mert az igazgató nyilván a tanárnak fog hinni"


ebben a történetben nincs mit hinni nem hinni mert hogy vki ott van vagy nincs az egy tény.

2022. jan. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%

Szabad akaratod hova mész, meg hova nem. Beteg is lehetettél volna, baleseted is lehetett volna, stb. Egy jelentéktelen bohóckodás az egész, ha nem fontos neked és nem élveznéd akkor minek játszd meg magad.

Xard le.

2022. jan. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
7%
Itt egyedül te és a családod vesztesz egy középsulis emléket. A tanárt nem érdekli h ott voltál-e, pikkelni főleg nem fog.
2022. jan. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
#9 Talán te vagy a tanárja, hogy ezt ennyire tudod?:) Ez Magyarország....
2022. jan. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
#9 ez nem biztos, ugyanis lehet, hogy 11-es a kérdező és kellett volna elmennie a végzősök szalagavatójára. Nem pontosította, hogy a sajátjáról vagy tőle felsőbb évfolyam szalagavatójáról van szó. Idén nekünk is el kellett mennünk a 12-esekére "biztosítani", a mienk pedig jövőre lesz.
2022. jan. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Vótmá
2022. jan. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!