Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hibáztam, mit írjak a tanárnak?

Hibáztam, mit írjak a tanárnak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nem csináltam meg egy feladatot, ami ki volt adva, mert figyelmetlen voltam, és nem vettem észre, csak akkor mikor beírt nekem 2 db egyest. Ki szeretném javítani, ember vagyok, hibázhatok, valahogyan meg kéne neki írnom, hogy sajnos nem vettem észre, de most megcsinálom utólag...Nem tudom mit írjak...Tudnátok segíteni az üzenet megfogalmazásában? Köszönöm.

2022. jan. 16. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Tisztelt Tanárnő!


Múltkori figyelmetlenségemet szeretném kijavítani. Szeretném elkészíteni utólag az elmaradt feladatot. Volna erre lehetőség az elkövetkezendő napokban?


Köszönöm szépen,

Xy

2022. jan. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Max úgy, ha még kapsz kb ugyanennyi plusz feladatot is
2022. jan. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem már alapból úgy "állj elé", hogy kész van a feladat. Megmondod azt amit itt leírtál és kész🤷‍♂️
2022. jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebben igaza van utolsónak. Először csináld meg a feladatokat, utna írj levelet.
2022. jan. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!