Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az egyik osztálytársam eltörte...

Az egyik osztálytársam eltörte egy gyerek kezét, mivel én is ott voltam, engem is hibáztatnak, mit tegyek? .

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam egyik szüneten valahogy eltörte egy gyerek kezét, és mivel én is ott voltam, mivel szolgálatossági kötelességem teljesítettem, engem is és még négy társamat hibáztatnak, mivel ott voltunk... Küldtek behívót a szülőknek, és félek a büntetéstől, mert az iskolában az igazgatóságra is behívtak, azt mondták ennek következményei is lesznek, pedig én és a haverjaim csak dumáltunk mialatt a gyereknek eltörte a kezét az osztálytársam. A gyereket látásbl már tavalyról ismerem, és azt mondák ezért is hibás vagyok, mert ismerem és terrorizálom. Mit tegyek, mivel tudnék érvelni, hogy kibújjak (jogosan) a büntetés alól?

2015. ápr. 3. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"A gyereket látásbl már tavalyról ismerem, és azt mondák ezért is hibás vagyok, mert ismerem és terrorizálom."


E között nem látok ok-okozati összefüggést. Meg az egész kérdés nem tiszta, most akkor nem tudják ki tette? Vegyétek rá a srácot, hogy vallja be. Ilyenért valószínű ki is rúgják.

2015. ápr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
a srác is elmondta az igazgató szemébe, hogy ő volt, de attól minket még hurcolásznak. Meg, hogy azt mondják én ismertem a kis csávót, hát hibás vagyok, mert szerintük én vettem rá a gyereket ara, hogy verje meg a másikat, mire az eltöri majd a kezét.
2015. ápr. 3. 19:36
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Jó iskolád van... :D :\ Amúgy mit ártott az a gyerek, h. az az idióta eltörte a kezét? Ki van utálva az osztályból vagy mi? Ez azért túlzás...
2015. ápr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát a szóban forgó áldozat oda ment és minden ok nélkül hátulról meglökte aztán megrúgta, én többről nem tudok, mert nem rájuk figyeltem, állítólag ekkor tört el a keze, mert az osztálytársam megrúgta vagy rálépett a kezére. Amúgy gyönyörű iskola :D Ez van, ebben a rohadt román országban csak az igazságtalanság érvényesül.
2015. ápr. 3. 19:54
 5/13 anonim válasza:
100%
Csak te voltál ott?
2015. ápr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem, még négyen rajtam kívül akik szintén ártatlanok, de ez a nevetséges, nem azzal foglalkoznak aki valóban eltörte a kezét, s amit a gyerek alá is támasztott, hanem azt aki mondjuk ott volt 10 méterre tőlük, s nem akadályozta meg , mert épp nem arra figyelt.
2015. ápr. 3. 20:06
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Fú, ugyanezt csinálták velünk, csak más témába. A tettesek nálunk is bevallották, de pióca módjára ránktapadtak.

Nem kell illedelmeskedned, most bármit kitalál a tanár, ne hallgass el neki. Úgy beszélj vele, mint ha kb a bíróságon lennél.


Kicsit amúgy pontosíthatnál.

Jönnek majd a kérdések:

-Ha látod, hogy verekszenek miért nem szólsz.

Erre jöhet is a válasz: Te elindultál volna, de olyan gyorsan történt, hogy addigra már megvolt a baj, és ideért egy tanár is.


De ez egy baleset volt, márpedig a baleseteket ritkán lehet megelőzni.

2015. ápr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát ez az, ráadásul háromszor behívtam az igazgatóságra, s egyszer megkérdezték, hogy meg bántuk-e, mire én: ugyan mit? Mire mondják, hogy beteg az agyam, ha nem fogom fel ,hogy mit csináltam, azt hittem elbőgöm magam előtte, hisz ártatlan vagyok!!! Ráadásul az iskola hibája is, mivel felügyeletes tanár kellett volna legyen azon a helyen.
2015. ápr. 3. 20:11
 9/13 A kérdező kommentje:
elnézést ... behívtak*
2015. ápr. 3. 20:14
 10/13 A kérdező kommentje:
Az egyik tanárunk szerint aki tök jó fej és mellettünk áll, azt mondta nem fogjuk kimosni magunk a szarból.
2015. ápr. 3. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!