Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt/voltak vagy van/vannak...

Volt/voltak vagy van/vannak olyan osztálytársad/osztályársaid aki/akik egyáltalán nem beszél/beszélnek?

Figyelt kérdés
Nekem voltak ilyen osztálytársaim!

2022. jan. 18. 13:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%

#8as

Azért kapott felmentést a szóbeliből, mert egyáltalán nem lehetett érteni, hogy mit mond. Volt egy másik osztálytársam, aki írásbeli érettségin volt felmentve, mert állítólag diszgráfiás volt. Természetesen ez érettségi előtt 4 hónappal derült csak ki, addig nem volt panasz az írására, nem volt baj a gondolkozásával. Onnantól nem volt hajlandó semmit sem írni, hogy egyáltalán bizonyítsa, a papírokat pedig az egyik családjában lévő ember állította ki, mégis felmentették.

2022. jan. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen, voltak.
2022. jan. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Olyan nem volt aki teljesen néma lett volna, mármint fizikai értelemben, ők általában speciális iskolába járnak tudtommal.

Viszont olyan volt aki csak akkor beszélt ha nagyon muszáj volt, amúgy hallgatag, magának való ember volt.

2022. febr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 NTBS ***** válasza:
100%
Volt olyan,akivel a 4 év alatt csak köszöntünk.
2022. febr. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

én magam akkor szólaltam meg ha nagyon muszáj volt. 1-2 mondatnál többet a 4 év alatt senkivel se beszéltem kirándulni stb nem jártam.


az osztálytársak közül nem egy és nem kettő volt akivel a 4 év alatt 1 mondatot soha nem váltottam.

2022. febr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem, de az autizmusnak van ilyen formaja. Raadasul gyakran az illeto nem nem akar, hanem verbalisan nem tud kommunikalni. De irasban felelmetesen jol. Az agya ugy van bedrotozva, hogy neki athidalhatatlan.

Ja, nem magamrol beszelek. Egy japan autista fiu irasai most jelentek meg a sajat vilagarol.

2022. jún. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Én meg pont autista osztályba jártam 16-os.
2022. jún. 4. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!