Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Sokan érzik úgy, hogy a volt...

Sokan érzik úgy, hogy a volt osztálytársaik sokkal előrébb járnak, sokkal többre vitték az életben?

Figyelt kérdés

2021. márc. 17. 02:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt érzem.
2021. márc. 17. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Alap
2021. márc. 17. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Igen, de nem érdekel. Én a saját tempómban élek, azt csinálom, amit szeretek, azt tanulom, amit szeretek. Az meg kit érdekel, hogy pár évvel később kezdtem az egyetemet, vagy nem százezreket keresek? A pénz nem minden, számomra sokkal fontosabb, hogy jól érezzem magam és ne legyek stresszes. Lehetnék programozó, de minek, ha utálnám?
2021. márc. 17. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
98%

Ne felejtsd el, hogy sokak előnnyel indulnak az életben, mert nagyon erős mögöttük a szülői háttértámogatás.


Nem ritka, hogy valaki saját lakást kap már az érettségire. Vagy házasodáskor teszik le a szülők a beugrót egy lakásra a fiataloknak. Soknak csak az iskolát kell elvégezni, és apuka ügyvédi irodájában várja őket a biztos állás stb. stb. stb.


Annak is megvan a szépsége, ha valaki mindezt önállóan éri el, de lassabban.

2021. márc. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
98%

Amúgy az mindig vesztes pozíció, ha másokkal hasonlítod össze magad.

4-es voltam.

2021. márc. 17. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzem így valamiért, de ennek megvan a némi indoka amit tudatositottam magamban.
2021. márc. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem.
2021. márc. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyagiakat leszámítva ezt érzem, nekem még csak komolytalan tini párkapcsolatom sem volt, páran közülük meg már házasok, sokan komoly kapcsolatban vannak, vannak barataik, többször jártak külföldön stb...
2021. márc. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem ezek a parameterek szamitottak, ugyhogy nem erdekelt soha. Hosszu tavon raadasul hullamzik az egesz, aki jol elt ekkor, eladosodott akkor. Aki csalados volt ekkor, elhagytak akkor. Es attol meg az, hogy hogy erzi magat az ember, nem okvetlenul ezen mulik.
2021. márc. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig így érzem. Több osztálytársam már külföldön él, gyereke, férje van, külföldi egyetemen diplomázott, én meg még csak most kezdtem az egyetemet, se kapcsolatom, se gyerekem, se pénzem nincs. Próbálok nem foglalkozni ezzel és arra gondolni, hogy mindenki a saját tempójában érik.
2021. márc. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!