Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Igaza van a munkatársamnak?...

Igaza van a munkatársamnak? Kiváltságos helyzetben vagyok?

Figyelt kérdés
Azt mondta a munkatársam, hogy kérjek az emelés mellé, egy ágyat is, mert sok időt töltök a munkahelyen, holnap is, utána is túlóra. Szerinte, ne is menjek haza. Mondtam neki, hogy engem nem szeretnek annyira, hogy adjanak. Azt mondta, hogy fognak adni. Most, akkor tényleg kérjek ilyet?
2022. jan. 20. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ironizált, mert túl sokat vagy bent
2022. jan. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Hany orat dolgozol h ágy is kell? 😳 oda akarsz koltozni v mi
2022. jan. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem aki ágyat kér a munkahelyére, ott inkább arra gondolnak, hogy munkaidőben is aludni akar, annyira lusta.
2022. jan. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nem te vagy a legélesebb kés a fiókban, az is biztos.
2022. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kiváltságos helyzet nem azt jelenti hogy a lelked kidolgozod hanem hogy te jóban vagy a főnökkel vagy a rokona vagy neki.


Itt arra célzott hogy biztos fognak adni mert egy csomó időt dolgozol, ennyi "kijár" neked. Viccből mondta persze.

2022. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Amúgy meg milye király lenne már, gondolj bele. Gondolom van snack automata, van zuhanyzó, közelben van bolt, van mosdó, lenne ágyad, a közelben biztos van bolt - és nem kell lakbért se fizetned. :D Havi százhúszezret már alapból megspórolsz. :D
2022. jan. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!