Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy munkatársam 1 év alatt...

Ha egy munkatársam 1 év alatt nemigen próbálkozott be nálam, akkor 100 %, hogy nem is érdeklem, vagy 100%osan hűséges?

Figyelt kérdés

Egy kis helyen dolgozom, többnyire egyedül. Ez a férfi is munka miatt szokott járni hozzánk, ilyen karbantartó féle,heti 1x kb találkozunk. A múltkor bent volt a kollégánőm is, és amikor elment ez pasi, utána mondta, hogy biztos bejövök neki, mert velem máshogy viselkedik.

Van felesége ennek az pasinak, és idősebb is nálam, 48 éves. Én 31 vagyok.

Én sosem vettem észre rajta ilyet, nem is beszélgetünk különösebben sokat ha lejön,azt is semleges témákról, de az alap kedvesség megvan mindkettőnk részéről. Én amúgy csípem őt mint embert, szerintem ő is így van velem, legalábbis negatív dolgot nem éreztem sose vele kapcsolatban. De lehet, hogy ennyire vak voltam, vagy a kollégánőm volt az?


2021. nov. 21. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Istenem de nagy ri*anc vagy, van felesége, kész.

Nem hiszem hogy annyira kellenétek neki, lehet seggeket megnézte, aztán kész.

2021. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1es miért is vagyok r*banc? Kifejetenéd kérlek? Ugysejtem csak kötekedni akarsz, mert frusztrált öregasszony vagy, esetleg meg is csaltak párszor, ezért nem veszem magamra.

Én nem érzem magam annak, de köszi, iszonyat hasznos volt a hozzászolasod, csak így tovább és kielégülsz még a végén.

2021. nov. 21. 21:44
 3/12 anonim ***** válasza:
32%

Boschnál dolgozom, el sem hinnéd hogy feleség és gyerek/ek mellett hogy kapálóznak a "szent" férjek... Egy 21-25 éves meg röhög rajtuk, mert ki menne bele ilyesmibe?


31 évesen ha nem sikerült magadnak találni valakit nőként az nagy baj, én inkább ezzel foglalkoznék, nem egy házas emberrel, aki férfi szemmel nézve egy csicska ahelyett hogy őszinte lenne azzal a nővel.


A kolléganő is érdekes, tesztelésre elvinném pár haverral az edzőteremből, úgymond kardiózni :D

2021. nov. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem túlgondolod. Viszont az hogy ennyire rágódsz rajta nekem inkább arra utal hogy te érzel valamit felé.
2021. nov. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a fickónak felesége van.

Azonban veled kedves. Ezért lehet aksr tőled valamit. Nos ez így elég hmmmm.

Hát semmilyen? A kolleganővel nem normális? Őt leszokta ordibálni vagy mi? Én akit utálok még azzal is kedves vagyok, mégse akarok semmit. Ez olyan, hogy mindenki azt lát bele amit akar, amire vágyik.

2021. nov. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A kolléganőm a 59 éves nőci.

Attól, hogy vki kedves a másikkal miért kell rögtön hátsó szándékot feltételezni, ezt sose értettem.

Én majdnem mindenkivel az vagyok, és nem akarok tőlük semmit, ezért nem is feltételezem egy másik kedves emberről azt, hogy vmi áll mögötte.

Hiába elvezkődtők, én nem akarok tőle semmit, csupán mint emberi lényt bírom, lehet azért mert normális,ritka az ilyen.

Ezért is lepett meg a kolléganő "megállapítása".

2021. nov. 21. 22:05
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan emberek, akik mindenkit is össze akarnak hozni mindenkivel, valószínűleg kollégád is ilyen.
2021. nov. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A kolléganőd szerintem csak magából indult ki, magától beszélt, neked meg bogarat tett a füledbe.


28/F

2021. nov. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát bocsi, de ha valami ennyire nem érdekel, akkor arról nem írok ki kérdést. Kiröhögöm a kolléganőt, és megy tovább a napom.
2021. nov. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kolléganőd szarkavaró. Rólad meg bizonyára azt terjeszti, hogy futsz a családos férfi után csupán azért, mert udvarias.
2021. nov. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!