Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Friss: online oktatásra áll...

Friss: online oktatásra áll át az ELTE a tavaszi félévben? na ugye hogy kezdődik?

Figyelt kérdés
2022. jan. 21. 08:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
77%
Semmi sem kezdődik. Eddig is hibrid volt nálunk... Főleg most, hogy a kis szarosok is olthatók már
2022. jan. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
37%

"Eddig is hibrid volt nálunk... "


a hibrid ÉS AZ online nem ugyanaz... ennyi.


van egyetem ahol 2020. óta nem volt jelenléti, mert vagy online vagy hibrid van (és ezek nem ugyanazok...)

2022. jan. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
18%

12

Arra is ujjongtak, mert reménykedett a sok nyomorék. EnNyI.

2022. jan. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
70%

#13

Miért ne ujjongtak volna? Online oktatás mellett könnyebb dolgozni, sokaknak könnyebb a lakhatást vagy épp az utazást megoldani, stb.

2022. jan. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
51%

Akinek csöpp esze van az csak örül az online-nak.

nem kell albi nem kell utazás szabadon lehet utazni melót vállalni stb.


ki ne örülne ennek?

2022. jan. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
60%

15

Mi, akik nem akarjuk azt hallgatni, hogy kevesebbet ér a diplománk/ingyen kaptuk, mert online tanultunk...

2022. jan. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
61%

#16

Én online módon zártam a képzésem, és még soha nem hallottam ilyet.... o.O

Ki mond neked ilyeneket? És főleg miért foglalkozol vele?

Szerintem fontosabb a több idő, munkalehetőség, stb., mint az hogy mit gondol pár idióta.

2022. jan. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
2022. jan. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
73%

#18

Oké. Akkor a második kérdésem továbbra is áll: miért foglalkozol az ilyenekkel??? :DDD

2022. jan. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
88%

Nincs baj az online oktatással, mint olyannal. Ahogy egy online rendelésből származó műszaki cikkel sincs baj ÖNMAGÁBAN. Kivéve ha egy kínai szart kapsz, ami recseg-ropog, mikor kézben tartod és köze nincs ahhoz, amilyen a képen volt.


Nos, a magyar "kényszer" online oktatásnak köze sincs ahhoz a színvonalhoz, amit egy Cambridge vagy Stanford képvisel például. Ha szervezett formában valósulna meg, kifejezetten online célra gyártott oktatóanyagokkal és online számonkérésre kifejlesztett felülettel, csodálatos lenne. De itthon tényleg ócska. Minőségét tekintve csak hozzájárul ahhoz, hogy egy csomó inkompetens ostoba szarkupac is kapjon végzettséget. Egy külföldi online mesterképzésről az ilyen embereket szemrebbenés nélkül szórják ki. Mondjuk ott a jelentkezésnél közlik, hogy ha nincs otthon megfelelő infrastruktúrád (kamerák pl) ahhoz, hogy ellenőrzötten vizsgázhass, akkor szevasz

2022. jan. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!