Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Horvátországban egyre több...

Horvátországban egyre több iskolában állnak át online oktatásra a koronavírus omikron variánsának gyors terjedése miatt? Ez kéne nálunk is?

Figyelt kérdés
2022. jan. 23. 19:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem lesz már online oktatás.
2022. jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Franciaország Németország Szlovákia Csehország Románia is ezt mondta. És LETT.
2022. jan. 23. 19:39
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem kéne.

A) Van oltás, ami a megfertőződéstől nem, de a súlyos lefolyástól elég jól véd.

B) Lassan két éve megy a korlátozósdi, szerinted meddig kellene még, mikortól lehetne elképzeléseid szerint normálisan élni?

2022. jan. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

" mikortól lehetne elképzeléseid szerint normálisan élni?"


Mi az a "NORMÁLIS"élet hM? Az micsoda? Az melyik könyvben van leírva? Azt ki monnda meg-tán TE??? VAGY ki???


És ha szerintem a lezárás volt a LEHETŐ LEGNORMÁLISABB HM?


Akkor mi van?


SOHA AZ ÉLETBEN JOBBAN NEM Éreztem magam mint akkor. SOHA.


NA?

2022. jan. 23. 19:41
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Akkor zárkózz be nyugodtan, és irogasd tovább a provokatív troll kérdéseidet, szerintem nem sokan fognak hiányolni.

Ja, és ne felejtsd el bevenni a Xanaxodat este!

2022. jan. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Én nem értem amúgy ezt a hisztit minden nap amit itt lenyomsz

Százalékoltasd le magad mert úgyis agyhalott vagy aztán maradj otthon

Mi meg akik élvezzük a szabadságot, hagy élvezzük nyugodtan az ilyen selejtek nélkül! 😁

2022. jan. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Fél éve is e miatt vergődött napi szinten, akkor is világos volt, hogy nem lesz. Elég lassú felfogású a Maki.
2022. jan. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Csak nyugodtan, éld le az egész életed a lakásodba a 4 fal között. Nem a mi bajunk, te kis kényelmes.
2022. jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Nincs értelme az online oktatásnak. A mai technikai felkészültséggel nincs. Meg mégis kiknek? Az alsós mellett ott kell ülnie a szülőnek, nem mindenki tud home office dolgozni, másrészt épp elég stressz a szülőnek a saját munkáját megcsinálni, nem ám még a gyereket is tanítani otthon, főleg ahol több gyerek van. Amúgy a kölykök többsége kb ült délig a gép előtt aztán ugyanúgy ment a dolgára, mentek a játszóra, plázázni, bandázni a nagyobbak. Szóval simán összeszedhetik bárhol a betegséget és vihetik bárhova. De így sok értelme nincs. Másrészt nagyon sok gyereket és szülőt is megviselt az online időszak.
2022. jan. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7%

Istenem ennyi unatkozó élettelen embert aki meg sem indokolja a válaszát csak direkt nem-et mond csak azért IS!

Szerintem pedig lesz! Lengyelországban is bezártak ma 0 NULLA!! Korlátozás mellett!

Az iskolák már kamu online heteket csinálnak hogy otthon tudjanak maradni annyi a fertőzött!!Az EMMI is bevallotta 1 hét alatt megváltoztatta a véleményét!

A szülőknek így is otthon kell maradni, csak így meg le is marad a gyerek mert nincsen online oktatás se csak haza küldik!

A kórházban ápoltak száma is növekedik!

Mindegy mit mond a kormány nem egyszer mondtak ezt és az ellenkezőjét csináltak!

2022. jan. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!