Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztálytalálkozóról nagyon...

Osztálytalálkozóról nagyon bunkó dolog felállni és hazamenni szó nélkül?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés azért merült fel bennem, mert nemsokára lesz gimis találkozónk, meg vagyok hívva, de sehol se vagyok az életben, nincs munkám, nincs párkapcsolatom, nincs kocsim, semmi, ma délután pár embernek végigpörgettem a facebookját meg instagramját akik esélyes hogy ott lesznek, mind dolgozik/és vagy el van jegyezve meg hasonlók. Na most nekem nem hiányzik a szorongás, a szemlesütés meg hogy hallgassam hogy szánalmas vagyok, szóval ha elmegyek és ide lyukadnánk ki, nagyon bunkó dolog lenne ha szó nélkül felállnék, kisétálnék és hazamennék?

2022. febr. 1. 17:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Elmenned sem kötelező.
2022. febr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Metionin ***** válasza:
86%
Pedig általában erről szól. Ne menj el, jobban jársz.
2022. febr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Ha igy érzel, minek mész el? De ha elmész, ne irigykedj másokra, hanem érezd jól magad!
2022. febr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Ha ennyire frusztrált vagy, el se menj. Nem fogod jól érezni magad.
2022. febr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Minek elmenni? Évek óta lesz@rtátok magasról egymást. most meg "jaj de jó találkozni"
2022. febr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
20%
simán felkelsz és elmégy, elvégre úgyse látod őket többet
2022. febr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
Minek mégy el? Én nem mentem. Nem vagyok kíváncsi a kvázi mostanra teljesen idegen emberek gyerekeinek a fotóira és pláne semmi mondanivalóm nincs nekik a magánéleti dolgaim alakulásáról mert ugye ez a téma. Körbeülünk és mindenki mesélje el, hogy blablabla... A véleményük meg arról, hogy tudtam róla de nem mentel el? Leszarom!
2022. febr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mentem el egyik találkozóra sem. Minek? Akivel tartani akartam a kapcsolatot, azokkal szoktam találkozni. A többiekre már a suliban sem voltam kíváncsi.
2022. febr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%

Igen,illetlen dolog lenne szó nélkül elmenni.

Ha ennyire frusztrál a találkozó,akkor ne is menj el rá.

2022. febr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem legyél őszinte nagyon. Az nagyon emberi tud lenni. Mond el a valódi helyzeted, a valódi érzéseidet. Ez tud szép lenni.


Szerintem érdemes elmenni. Érdemes látni egymást újra és látni hagyni magunkat.


Aminek nincs értelme, hogy elmenni és színészkedni. Valódivá kell tenni ezeket és nálad most ez a valóság. Hagy őket, hogy lássák. Hogy ez is élet és te ezt tolod most.

2022. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!