Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárom megszállottja...

A tanárom megszállottja lettem? Tanár-diák kapcsolat.

Figyelt kérdés

Oké, ez most kiakasztó lesz, tudom én is.xd A végén le lesz írva röviden is minden, ha nem esik jól olvasnod. Beteges az egész helyzet.


Kifejtés:

Másodikos vagyok gimiben. Mivel én Szlovákiában élek, ezért egy évvel idősebb, mint a magyarországi tizedikesek, 17 éves vagyok.

Tehát az egész azt hiszem idén kezdődött el igazán, hiszen elsős éveinkben online oktatás folyt. Az egyik tanáromról lesz szó, úgy kb.27-28 éves lehet. Németet és történelmet tanít nekem. Az órái elkezdtek nagyon szórakoztatóak lenni, mindig is azok voltak, de online tanítás alatt ez nem úgy jött át, hisz nem ismert igazán senki senkit. Elkezdtem nagyon bírni a humorát, azt a lassú és kedvtelen, nyugodt, de valahol mégis életteli hangulatát.

Németen valahogy elkezdett kiszúrni magának, mikor feladatokat csinálunk, úgy javítja, hogy mindenki feléáll, és külön-külön elmondja mi a hibánk. De igazából ezt nem csinálja meg mindenkinél alaposan. Igen, elmondja mindenkinek, hogy mi, de nekem elmondja miért, mire figyeljek stb.

Közel jön, és próbál csevegni velem, először nevettünk rajta a barátnőmmel, de mostmár nem jön szóba, talán kerülöm a témát.

Zavarba ejt, és élvezem. Először félénk voltam, de azt hiszem, már ez most szinte flört. Már többen is mondták nekem, hogy közelít felém.

Mindennap az ő óráit várom, vagy az alkalmat, hogy lássam a folyosón, vagy hogy legyen egy okom beszélni vele. Mindig is az a lány voltam, akit mindenki akar, és élvezem, hogy midenki rámnéz, ha belépek egy terembe. De valahogy ez a helyzet most olyan izgalmas, lehet azért, mert felnőtt, és nem egy kisfiú már. Nem tudom, de vágyakozom rá.

Valamelyik reggel bementem hozzá lefelelni töriből a féléves jobb jegyért. Sikerült is, de megadta németből is a jobb jegyet, viszont abból nem feleltem le, nagyon furcsa volt, azt mondta négy szem közt, hogy "Nem hittem el, hogy nem tudod jobbra a németet." De ténynleg nem is javítottam belőle.

Órákon mindig szemezünk, össze-összepillantunk, közel jön, szóra bír. Nem tudom, hogy ez egy erős vonzalom-e, amit ő teremt meg vagy mára már a megszállottja lettem. Nem tudom, de élvezeeem, és igen tudom, hogy valószínűleg csak meg akarna kapni azon a bizonyos módon vagy csak szórakozik, de az a legnagyobb baj, hogy bármelyik is, nincs ellenemre.

Egyedelülálló egyébként.



Röviden:

Én 17 éves vagyok és másodikos gimiben, ő 27-28 lehet, egyedülálló töri-német szakos. Órákon mindig szemezünk, össze-összepillantunk, közel jön, szóra bír. Keresi az alkalmat, hogy tudjunk beszélgetni. Nem tudom, hogy ez egy erős vonzalom-e, amit ő teremt meg vagy mára már a megszállottja lettem. Nem tudom, de élvezeeem.


Na szedjetek szét!! <3



2022. febr. 3. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem akarod kirúgatni, akkor hagyod őt békén...


TILOS a diák-tanár viszony!

2022. febr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

what in the wattpad

Hát figyelj, amint leérettségizel, szabad a pálya. Az egyik gimis tanáromnak a férje a volt tanítványa volt, szóval bármi lehetséges.

2022. febr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem ismerjük a szlovák büntető törvénykönyvet, így nem tudhatjuk, hogyha bármi lenne közöttetek és az kiderülne, akkor a tanárnő számíthatna szankciókra vagy sem. (Magyarországon alapvetően igen. Főleg, hogyha a szülők a rendőrséghez fordulnak)


Szerintem ne nagyon gondolj komolyabb dologra a tanár részéről, bár a mai világba semmi sem kizárt!

2022. febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
Ilyenkor olyan szánalmasnak érzem a nőket. Sajnálom a többit.
2022. febr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%
(Négyes) Miért lenne szánalmas, biztos vagyok benne hogy a legtöbb diáknak tetszett már/vagy volt szerelmes egy tanárba.
2022. febr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!