Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy érjem el,hogy ne haragudj...

Hogy érjem el,hogy ne haragudjon rám egy tanár?

Figyelt kérdés
Kicsit magamra haragítottam egy tanárt,de nem szeretném,hogy mérges legyen rám,ugyhogy ötleteket szeretnék,hogy ne legyenk koztunk harag.Elfogadok edessegotleteket is:))

2022. febr. 17. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit csináltál hogy megharagudott?
2022. febr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem mindegy mivel dühítetted föl.
2022. febr. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Odamész hozzá és megbeszéled vele vagy bocsánatot kérsz. Mint egy bármilyen másik nem tanár embertől, akit nem szeretnél, hogy haragudjon rád.

Nem értem miért fontos, hogy tanár.

2022. febr. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem mindegy, hogy mivel mérgelted fel,de ha látja hogy szorgalmasan tanulsz, odafigyelsz és segítesz másoknak, akkor olyan nagy baj nem lehet
2022. febr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem nagy dolog.Csak az eggyik orán szerinte beszelgettem,és 2× rám szólt. Köszönöm a segítséget:)
2022. febr. 17. 11:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinte, de kétszer szólt rád? Ebben az esetben . ismerd be hogy hibáztál (nem szerinte) és ígérd meg hogy figyelni fogsz az óráján trécselés helyett. .
2022. febr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tényleg beisemrem,hogy az első felszólítása jogos volt,de a másodikat senki sem ertette
2022. febr. 17. 11:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Férfi tanár? Női tanár? Lány vagy vagy fiú?
2023. febr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!