Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha vonzódom az...

Mit tegyek ha vonzódom az egyik "tanárhoz" a sulinkba?

Figyelt kérdés

Igazából nem is tanár, azért van idézőjelbe a szó. Csak dolgozik a sulinkba. Volt nem egyszer is mikor összenéztünk a folyosón s mindig egy ideig néztük egymást de elfordítottam fejem zavaromba. Olyankor mindig gyorsan ver a szívem s izgulni kezdek.

Sokszor gondolok rá, s van, hogy megkívánom.

Ő kb. 28 lehet …

Beleszerettem a mosolyába is..

Úgy szeretnék vele beszélgetni, de nem tudom, hogy érhetném ezt el.

Mindennap látni akarom s keresem is a véletlenszerű összefutásokat ha ez lehetséges..

Egy közösségi oldalon kérelmeztem. Gondoltam írok neki, de nincs még hozzá elég bátorságom.

Mellesleg van barátnője is:-/

(A barátnőjét elnézve nagyon aranyos, s nem is akarnék közéjük állni..)


De akkor miért néz meg ő is engem ha van neki már valakije? Tetszem neki vajon?


Nem tudok érzéseknek parancsolni… Ha a sarki boltba dolgozó Jóska lenne ő akkor is ezt érezném amit jelenleg. Én sem akartam, hogy egy suliban dolgozó srác váltson ki belőlem érzelmeket. De ez van. S már több ideje tart, mondjuk úgy igazából kb. 3 hónapja van, hogy megerősödött bennem még jobban ez az egész ahogy érzek.


Egyszer a folyosón mikor jött fel a lépcsőn az emeletre, háttal voltam neki, s mikor én hátra fordítottam fejem engem nézett és találkozott tekintetünk.



Ki volt hasonló helyzetbe? (Vagy van hasonló helyzetbe?)

Mik a tapasztalatok?


Akik csak okoskodni tudnak, illetve csak a rosszindulat sugárzik belőlük az kérlek ne is válaszoljon semmit.:-)


2022. febr. 22. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Szégyelld magad, van baratnoje
2022. febr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem csak beképzeled, hogy úgy néz téged, s ez pont amiatt van, mert neked bejön. Ilyenkor az ember többet lát bele mindenbe.
2022. febr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
*Szégyelld magad, van barátnője és te mégis meg akarsz vele ismerkedni. Ha nem akarsz egy ribi lenni, akkor felejtsd el. Kapcsolatban, ne rondíts bele!
2022. febr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15%

Ne bénázz, dugd meg.

Találsz valami látszólagos okot, amivel megszólítsd, vagy rá írj. De az utóbbi nem ajánlott, ha párja van.

2022. febr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
*van
2022. febr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Hány éves vagy?
2022. febr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 egyvalaki245 válasza:
79%

Én ezt nem rossz indulatból írom, de ha még nem töltötted be a 18-at, akkor ne próbálkozz. Ő valószínűleg nem dolgozna az iskoládba és nem látnád nap mint nap. Ha a vonzalmad erős, és végig gondoltad, hogy vele az élet milyen ( a valóságot vedd figyelembe!), akkor mindenféleképpen várj még. Még csak járnak, szóval lehet abból akármi.

Azért is várj még, mert ha még nem vagy 18 akkor szinte biztos, h nem fog belemenni ebbe a kapcsolatba, hiszen ezért lecsukhatják.

Nekem ez fura, de nem ítéllek el csak ne legyél a megszállottja, abból semmi jó nem sül ki. (mind a kettőtökre nézve)

2022. febr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
De mire várjon? Barátnője van, onnantól kezdve tabu a csávó.
2022. febr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 egyvalaki245 válasza:
73%
Várjon, de más fiúkat azért ne vessen el, ha ennyire fontos neki.
2022. febr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
Wishful thinking...
2022. febr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!