Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha senki nem...

Mit csináljak ha senki nem szeretne velem alaudni, mert elterjedt rólam, hogy a lányokhoz vonzodok?

Figyelt kérdés

Ami amugy nem igaz.

Kedvesek velem az ossztálytársaim, és én is velük. Nem érzem rosszul magam, csak most egy kicsit félek, mert egy hetes kirándulásra fogunk menni.

6 lány van az ossztályban, és valszeg csak 2 szoba fog ránk juttni.

Ápolt vagyok, az ilyen dolgok rendben vannak.

Nagyon nyuszi vagyok, nem is tudnám ,hogy hogyan kénne ezt megbeszélni velük.

Van egy fiú ossztálytársam, akivel nagyon jobban vagyok, és tudja, hogy mi a helyzett. Azt beszéltük, hogy ha a tanár megengedi akkor egy szobában leszünk. De nem fogunk egy ágyban aludni.


( Tudom, hogy borzalmas a helyesirásom:( )



2016. júl. 5. 09:20
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
aludni*
2016. júl. 5. 09:23
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
aha, és a tanár megengedi hogy osztálykiránduláson egy szobában legyél egy fiúval, és esetleg "bebizonyítsd" hogy nem a lányokhoz vonzódsz :D
2016. júl. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ilyen szándékom nincsen:D

Hát még nem tudjuk, hogy megengedi-e , de szerintem kevés esély van rá :(

2016. júl. 5. 09:30
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha kedvesek veled az osztálytársaid, akkor meg tudod nekik mondani, hogy te a fiúkat szereted, nem?

Amúgy mitől félnek, hogy rájuk mászol vagy mi? Mert az tömény ostobaság... Na mindegy

Ofő nem valószínű, hogy megengedi, de jó, hogy van ilyen rendes barátod, aki felajánlotta :)

2016. júl. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Azt kifeljettem, hogy még nem ismernek annyira, mert én vagyok az uj... és igen, nagyon jó, hogy találtam egy ilyen barátott:)

Ha meg nem engedik meg akkor is valahogyan el kell, hogy " türjenek"

2016. júl. 5. 09:47
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg a jó barátod nem ellenkezik, ha adsz neki pár puszit, átkarolod, kedves vagy vele, stb. És akkor látják a lányok, hogy te igenis a fiúkhoz vonzódsz, elvégre egy lánnyal sem viselkedsz így...

Aztán ha kérdik, hogy mi van köztetek, megmondod, hogy csak barátok vagytok, neked igazából más fiú tetszik, de titok, hogy kicsoda.

2016. júl. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát én ilyenre képtelen vagyok... :(
2016. júl. 5. 09:54
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

A tanár férfi?

Mert ha nő, akkor aludj az ő szobájában, probléma megoldva.

2016. júl. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Sajnos férfi:D

szülök nem hiszem, hogy jönnek.

2016. júl. 5. 10:09
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Mondanám, hogy veled megyek, és adjuk be a tanárnak hogy én vagyok az apád...... :D
2016. júl. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!