Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szükséges külön megköszönő...

Szükséges külön megköszönő e-mailt írni?

Figyelt kérdés
Például megkérdezek egy oktatót, hogy xy tárgynál mi a határidő. Külön odaszoktam írni, hogy előre is köszönöm. Miután válaszol illik külön egy másik levélben megköszönni? Élőben nyilván illik, de külön egy másik e-mailt szükséges ezért elküldeni?

2022. febr. 24. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor csak akkor írok külön választ, ha valaminek külön utánanézett, bejött valami új információ, kimondottan gyorsan reagált, sokat segít valamiben, vagy hasznosnak érzem jelezni, hogy megkaptam és elolvastam az emailt. Az előre köszönöm dolgot sokszor én is elégnek érzem.
2022. febr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor a pár szavas válaszokra nem muszáj válaszolni, hacsak nem fontos tudnia, hogy megkaptam
2022. febr. 24. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!