Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Állandóan piszkálnak (félhango...

Állandóan piszkálnak (félhangosan mondanak hülyeségeket rólam) pont hogy még meghalljam a tanár ne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vannak ilyen 21 éves o. társaim mert ők a második szakmájukat csinálják ők piszkálnak nagyon sokat akármit mondok vagy csinálok mindig ki oktatnak és a hátam mögött beszélnek utána. Minden megmozdulásomat kifigurázzák.

De a többi o. társam se külömb de ők még kicsit azért értelmesebbek.


Komolyan 21 éves a lány és gügyögve beszél és utána a hülye haverjával meg azon röhögnek. És érted 21 éves ??? Én nem csinálok ilyeneket mégis én vagyok a fogyatékos. Ja persze.



2022. márc. 2. 06:33
 1/8 A kérdező kommentje:
A többi o. társaimat viszont nem figurázzák ki. Nagyon igényes vagyok a külsőmre, próbálok kedves lenni velük, vissza szólok nekik ha már tényleg nagyon durván beszólogatnak, de akármit is csinálok ellene akkor is piszkálnak.
2022. márc. 2. 06:46
 2/8 A kérdező kommentje:
Én 17 éves vagyok.
2022. márc. 2. 06:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálják, mert reagálsz ezekre. Ülj arréb vagy előrébb.
2022. márc. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Fújd le őket paprika spray-vel.
2022. márc. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

Kösz béla a sok nehézséget amit kaptam..de hogy még a mtàrsaim is belevontad..

A k autoja fék de én meg most jöttem le a szélvédőről..


Remélem akivel mist talizok nem a téglàtok..csakmert rola is tudtok mindent és fura ittermett az exe ahol..véletlen mi?vagy ez a célotik màsoknak àrtani?

2022. márc. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Készülj fel rá, hogy a munkahelyeden is találkozhatsz majd ilyen emberekkel.
2022. márc. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy kedves velük? Nem érdemlik meg. Nézd őket levegőnek
2022. márc. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ülj arrébb, vagy ilyesmi, de ne reagálj. ill. ha tovább csinálják, akkor gyűjts bizonyítékot, jelentsd fel őket zaklatásért.


Zaklatás Btk. 222. § (1) Aki abból a célból, hogy mást megfélemlítsen, vagy más magánéletébe, illetve mindennapi életvitelébe önkényesen beavatkozzon, őt rendszeresen vagy tartósan háborgatja, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


A bizonyíték lehet tanú, és lehet videófelvétel, hangfelvétel stb., de a videó és hangfelvételt csak rendőrség, ügyvéded, bíróság láthatja, másnak nem mutogathatod, mert csak bizonyítékként használhatod fel. Különben te is személyiségi jogot sértesz. (Alapból az engedély nélküli és tudton kívüli felvétel készítése személyiségi jogot sért, de az igazságszolgáltatáshoz való jog egy magasabb rendű jog, ezért erre a célra mégis lehet készíteni, de Youtubera pl. felrakni tilos.


Na utána elgondolkoznak majd, hogy csinálják-e még a fesztivált.

Megjegyzem, hogy csak 30 napod van arra, hogy feljelentést tegyél egy konrkét ügyben, utána elévül. Polgári pert is indíthatsz, sérelmi díjat követelhetsz, ott nincs elévülési idő.

2022. márc. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!