Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ez bántó lehetett...

Szerintetek ez bántó lehetett az osztálytársam számára?

Figyelt kérdés
Elköszönéskor mondta, hogy majd holnap találkozunk. Én erre azt mondtam neki, hogy jaj, de jó lesz. (De ezt tudjátok, hogy milyen hangsúllyal.) Nem sértettem meg? (Középiskolás lány.)
2022. ápr. 6. 14:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Azért mondtam, mert holnap borzalmas óráink lesznek. De persze ezt neki nem mondtam.
2022. ápr. 6. 14:03
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég hülyén veszi ki magát, az tény...
2022. ápr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se az jött volna le ebből, hogy a borzalmas órák miatt mondod. :D
2022. ápr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akartam mondani neki. Csak olyan gyorsan ment, hogy már messze volt tőlem, mire eszembe jutott, hogy ezt is kellett volna mondanom.
2022. ápr. 6. 17:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen reakció után nem meglepő ha sietett... :D
2022. ápr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Holnap tehetsz neki egy megjegyzést, hogy


"Na, eljött ez a fantasztikus nap ezzel a sok pocsék órával. Szerintem a tegnapi búcsúzásunknál láttad, hogy mennyire lelkesen vártam ezt a sok pocsék mai tanórát."

2022. ápr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pénteken se lesznek túl jó órák. És, ha a holnapi búcsuzáskor mondom azt neki, hogy: jaj, de jó lesz az a pénteki xy óra?
2022. ápr. 6. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!