Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy tehet olyat egy iskola...

Hogy tehet olyat egy iskola hogy a végleges felvételi jegyzék megkapása ELŐTT közli a tanulóval (szüleivel) hogy fel van véve?

Figyelt kérdés
Hát mégis honnan tudják a végleges jegyzék előtt? Nem tudhatják hacsak nincs lezsírozva a dolog, hogy eredménytől függetlenül felveszik
2022. ápr. 23. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Alapítványi iskolákban bizony gyakran megesik.
2022. ápr. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy szóval nem ír arról, amiről te hablatyolsz fogyika. Ilyen 2 bites aggyal szerintem menj valami kisegítő suliba, az talán menne neked
2022. ápr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Már megint az egyik alt fiókról válaszoltál magadnak, gondolom ilyen gyakran kell váltogatni a különböző fiktív személyek között, hogy becsúszik 1-1 ilyen baki. Mert ugye az #5-ös választ a kérdező nevében kellett volna írnod.

Nem igaz, hogy még mindig nem untál rá ezekre a trollkodásokra.

2022. ápr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%

[link]


Köznevelés

Felsőoktatás

Szakképzés

Továbbképzés

Nyelvvizsga

Képesítések elismertetése

KIR Hivatali ügyek


Köznevelés

Középfokú felvételi eljárás

Tájékoztató intézményeknek

KIFIR egyeztetett felvételi jegyzék - hivatalos végeredmény

KIFIR egyeztetett felvételi jegyzék - hivatalos végeredmény

2022. április 22.


Az Oktatási Hivatal az igazgatói döntések és tanulói adatlapok egyeztetése alapján kialakítja a felvételi eljárás végeredményét, és elküldi azt a középfokú iskoláknak.


Az alábbi linken érhető el a középiskolai felvételi eljárás hivatalos végeredménye. A középfokú intézményeknek 2022. április 29-ig kell értesítniük a jelentkezőket a felvételről vagy az elutasításról.



Hm?

Ha 22-én van eredmény az OH által az iskola evidensen nem közölhet előbb semmit mert NINCS MIT. Evidens.

2022. ápr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az iskola nem közölt semmit. Evidensen? Azért ennyire ne erőlködj már hogy intelligensnek tűnj...
2022. ápr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Hagyd rá, ez csak Balázska. 2015 óta tolja ezeket a kamukérdéseket és provokációkat a munkaügyi-iskola témában, és képtelenek a modok letakarítani az oldalról, mert már előre be van készítve a következő 5 fiókja amire átvált tiltás után.
2022. ápr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fiamnak a szóbeli felvételi elbeszélgetés után megmondták, hogy felvételt nyert.

Alapítványi, angol rendszerű iskolába

2022. ápr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

"Fiamnak a szóbeli felvételi elbeszélgetés után megmondták, hogy felvételt nyert."


Jogsértés.

2022. ápr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, nekem tavaly elég magas pontszámom volt, amivel bekerültem szóbelire. Ott is elég jól teljesítettem, megmondták, hogy szinte biztos, hogy felvesznek.


Állami suli, nem is a legrosszabb, iskolanevet nem szeretnék írni.

2023. ápr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!