Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az normális dolog hogy az...

Az normális dolog hogy az osztály ennyire nem jön ki a töri tanárral?

Figyelt kérdés
Minden töri órán kiabálás, veszekedés van pár ember és a töri tanár közt. Ma pl azon ment a vita hogy nincs elég könyv, és ez a tanár feladata lenne, de a tanár azt az egy bizonyos fiút szidta akinek nem volt könyve, illetve lenyomizta az egyik gyereket, miután az értetlennek nevezte őt. Igazából nem is rendes tanóra, mert mint írtam mindenki nevet azon hogy páran veszekednek a tanárral, az egyik gyerek mondta hogy megöli magát (mert még volt 20 perc az órából) és a tanár erre: "Na lássuk akkor". Ez elég röhejes, de persze egyfelől rossz is, mert vannak akik figyelnének az órára. Év eleje óta ez megy, és lehet jövőre is ezt a tanárt kapjuk meg.

2022. máj. 10. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Először próbáljatok a tanárral beszélni, kezdeményezzetek egy beszélgetést - osztályszinten-, normális hangnemben. Ott mindkét fél, tanár is, ti is, mondjátok el mi a gond és próbáljátok megoldani.

Ha ez nem működik, akkor szóljatok az ofőnek , hogy gond van. Neki az a feladata, hogy segítsen, majd kitalálja, hogy hogyan.

Nagyon biztató, hogy legalább érzed, hogy nem oké az egész és rendes tőled, hogy próbálsz valamit tenni.

Üdv


Egy töritanár, aki maga is ofő

2022. máj. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem normális, de meg kellene próbálni nem provokálni a tanárt, hagyni tanítani és lehet még érdekes is lenne az óra. Milyen évfolyamosok vagytok?
2022. máj. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Ha ennyire gyökerek vagytok, hogy direkt szekáljátok a tanárt, akkor talán beszélni kéne a sziamang-szintű osztálytársaiddal, hogy vegyenek vissza az arcukból.
2022. máj. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4%

Sajnos rengeteg hülye megy el tanárnak mert másra alkalmatlan, dolgozni meg nem akar.

Viszont tanárnak is alkalmatlan mert nem tud fegyelmet tartani.

Mondjuk az osztályod sem piskóta...

2022. máj. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%

Én a tanár helyében a három hangadót jól felpofoznám, azután behivatnám a szüleiket és azokat is.

:)

2022. máj. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az 5össel, bár én nem pofoznám meg őket mert akkor fixen kicsapnak, inkább szaktanárit osztogatni folyamatosan. Senkinek nem érdeke hogy a hülyegyerekek pofátlankodjanak mert azt hiszik attól lesznek menők...
2022. máj. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk valamikor a kémia tanárnővel nem jöttek ki a gimnáziumi tanulók, de akkor ezt az esetet hova írtam volna ki? Milyen felületre?


Hiszen ez az oldal - úgy tudom - csak 2006 óta létezik. Az én régebbi tapasztalatom meg 2004-2005-ös tanévből való. Az meg még régebben volt... (igaz nem sokkal régebben, csak egy nagyon kicsit.)

2022. máj. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!