Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Akik iskolások: szünidőben...

Akik iskolások: szünidőben hány órakor keltek? Felkeltenek a szülők/nagyszülők korán vagy hagynak titeket aludni?

Figyelt kérdés
2022. máj. 26. 14:52
A kérdező szavazást indított:
Felkeltenek 8 előtt
Magamtól felkelek 8 előtt
Felkeltenek 9 órakor
Magamtól felkelek 9 órakor
Nem keltenek fel és 10-11 körül ébredezek
Nem keltenek fel és délig alszom
Nem keltenek fel és van hogy délután 1-2 körül ébredek fel.
Mivel reggelig buli van, ezért késődélutánig alszom
Mivel depressziós vagyok, nem alszok este, reggelig fenn vagyok, akkor alszom el és késő délután vagy este ébredek fel
26 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazából mindegyik, mindig máskor kelek, attól függ van-e valami tennivalóm aznap.
2022. máj. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok már iskolás, de nem keltettek sosem szerencsére. Magamtól olyan 9 körül ébredtem, ha sokáig fenn voltam, akkor volt, hogy délután. Alapból 5-5:30-kor kellett kezdenem készülődni, mivel messze laktam, így örültem, mikor jól ki tudtam magam aludni. Azóta is gyűlölöm a korán kelést, azzal ellenben semmi bajom sincs, ha éjjel sokáig fent kell maradni.
2022. máj. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sosem keltenek fel, magamtól 9-10 körül kelek fel.
2022. máj. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Többnyire keltettek, amikor imdultak dolgozni, hogy kezdjek valami hasznosba, házimunkába, ha már diákmelóra nem mentem el. (Csak mezőgazdasági diákmunkák voltak, egészségügyi okokból arra nem is mehettem.)
2022. máj. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy van e másnapra tervem ami miatt korán kel kelni vagy csak délutáni programom van, nyilván ha előző ejszaka buliztam akkor másnap akár délután 2ig is tudok aludni, de amugy nem szeretem a napnak a felét végig aludni ezért ilyen legkésőbb 9 felé felszoktam ébredni
2022. máj. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Általánosra nem emlékszem, de gimisként nagyon ritkán keltettek (akkor is csak, ha 10:45 után nem keltem még fel). Általában 10 körül ébredtem fel magamtól, és utána nem heverésztem sokáig.
2022. máj. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!