Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy biológia tanárnőm...

Van egy biológia tanárnőm aki...(többi lent) Szerintetek engem nem kedvel??

Figyelt kérdés

Hetente 1 órám van vele. Másokkal tök kedvesen beszél meg minden. De velem egyre bunkóbb. Nagyon csúnyán szokott rám nézni, és persze akkor szólít fel mikor nem figyelek (általában mindig szoktam).

Múltkor is pl. az egész osztály beszélgettek órán nem szólt nekik semmit, aztán megszólaltam és is, akkor felvolt háborodva, hogy egyesek nem tudják befogni a szájukat (rám nézett csúnyán miközben ordibált, gondolom rám gondolt.). Mindig tanulok biológiából, jó vagyok belőle. Más lányokra nem is ordibál csak rám. Meg a fiúkra de azokat minden tanár utálja. Én személy szerint nagyon kedvel, nekem szimpatikus volt mikor legelőször megismertem. Szerintetek velem van baja??? Vagy csak ilyen a személyisége??? (többször is ordibál órán, nagyon hamar felkapja a vizet)

Válaszotokat előre is köszönöm! :))



2022. máj. 26. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
96%
Jó vagy biológiából, úgyhogy valószínűleg veled szemben magasak az elvárásai. Gondolj bele, mindenki lötyög órán és ha még az is elkezd beszélgetni, aki általában figyelni szokott, akkor kinek magyarázzon, a négy falnak?
2022. máj. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem csak én szoktam figyelni. Az előző félévben nem sikerült úgy teljesítenem ahogy akartam. 9es lett a médiam a félévvégére (Magyarországon asszem az 4.50 de nem kerekítve) ebbe a félévben mindent beleadtam, kb. 2x feleltem de nagyon nem szimpin nézett mikor be kellet írnia a 10est (akkor mindent tudtam).
2022. máj. 26. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!