Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit kéne tennem ilyenkor?

Mit kéne tennem ilyenkor?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy baráti társaságom amivel jól elvoltam egy ideig de olyan november körül elkezdtek piszkálni. Egy ideig tűrtem de amikor rosszabbra fordult (kb május körül) eltávolodtam tőlük, találtam más embereket. Azt hittem így békén hagynak, de nem, elveszik a füzeteim és belefirkálnak, ha szünetben valakivel beszélgetek követnek és fotózgatnak, illetve van egy csoport chatjük ahova ezeket beküldik. Gondoltam ha ignorálom megunják, de most már kezd eléggé zavarni. Meg például ha beszélek valakivel (aki nincs a szorosabb baráti körükben, de jóban vannak vele) akkor elkezdik mondani a személynek hogy ne beszéljen velem stb. Olyan is volt hogy órán rosszul voltam és iroggattam a füzetembe dolgokat (pl iwtkms ami azt jelenti hogy 'öngyilkos akarok lenni') ők meg szünetben oda írták hogy do it (tedd meg). Nagyon gyerekesen viselkednek és nemtudom mit kezdjek velük. Tanárnak nem akarok szólni, mert nem vagyok 5 éves, és annyira nem is szekálnak. Próbáltam megvédeni magam vagy valami de akkor is csak nevetnek. Mostanra nagyon megutáltam őket, nem akarom még 2 hétig a fadzságaikat tűrni.


Mit tehetek?



2022. máj. 29. 21:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
10, nálunk hasonló volt a vallásos suliban, külföldön.
2022. jún. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!