Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit kéne tennem ilyenkor?

Mit kéne tennem ilyenkor?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy baráti társaságom amivel jól elvoltam egy ideig de olyan november körül elkezdtek piszkálni. Egy ideig tűrtem de amikor rosszabbra fordult (kb május körül) eltávolodtam tőlük, találtam más embereket. Azt hittem így békén hagynak, de nem, elveszik a füzeteim és belefirkálnak, ha szünetben valakivel beszélgetek követnek és fotózgatnak, illetve van egy csoport chatjük ahova ezeket beküldik. Gondoltam ha ignorálom megunják, de most már kezd eléggé zavarni. Meg például ha beszélek valakivel (aki nincs a szorosabb baráti körükben, de jóban vannak vele) akkor elkezdik mondani a személynek hogy ne beszéljen velem stb. Olyan is volt hogy órán rosszul voltam és iroggattam a füzetembe dolgokat (pl iwtkms ami azt jelenti hogy 'öngyilkos akarok lenni') ők meg szünetben oda írták hogy do it (tedd meg). Nagyon gyerekesen viselkednek és nemtudom mit kezdjek velük. Tanárnak nem akarok szólni, mert nem vagyok 5 éves, és annyira nem is szekálnak. Próbáltam megvédeni magam vagy valami de akkor is csak nevetnek. Mostanra nagyon megutáltam őket, nem akarom még 2 hétig a fadzságaikat tűrni.


Mit tehetek?



2022. máj. 29. 21:42
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
A tanárnak az a dolga hogy rendet tegyen, az iskolában ő a főnök. Ez igenis nagy probléma főleg hogy már gondolom nem vagytok alsósok. Több ezer eset történik naponta hogy zaklatás miatt kárt tettek magukban tinik, gyerekek stb. Szólj a tanárnak ès mindent mondj el neki, amennyiben pedig nem hallgat meg, nem végzi el "nevelői" kötelezettsègeit!
2022. máj. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
22%

Ennek több oka is lehet!


1.Barátilag csinálják.Még amikor én voltam iskolás,akkor a haverjaimmal mindig ezt csináltuk,főleg a legjobb haverommal.Mint pl mindig lehorduk egymást és mindig egymást meme-eljük és shitpostot csinálunk az arcából,meg mindenki előtt beégettük egymást.


2.Kihasználás miatt barátkoztak veled,vagy valami csúnyán mondva „csicskaságot" követtél el,ami által elkülönültek tőled,annyira ,hogy piszkálódásba torkolódott.Ilyenkor sajnos nincs más teendő mint ,hogy valakinek szólsz pl:Tanár,szülő,a gyerek szüleinek.Vagy önvédelem mint például: verekedés (nem epikus módszer)vagy te is piszkálod őket egy másik baráti társasággal,vagy csúfolni őket (szint úgy nem epikus de valószínűleg ezzel befejezik).


Sajnos annyira szerteágazó tanácsot nem tudok adni,mert nem vagyok iskolás ami által nem tudom mi a mai gyerekek gyenge pontjaik.


Remélem ez jól jön, kellemes estét!😁

2022. máj. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#2 barátilag indult de átmenet egy már eléggé toxic szintre. Egyszer az egyiknek szóltam hogy hagyja abba mert szarul vagyok tőle, de pár nap után újra kezdte


Már rég megvertem volna őket, de egyszer fejen pöccintettem az egyiket és úgy ordítozott mintha a kezét törtem volna el, meg azt mondta hogy megpofoztam (+ vallásos suli, szóval tuti bajba kerülnék)

2022. máj. 29. 22:01
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
Érettségit.
2022. máj. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Segítene a kérdés megválaszolásában, ha elárulnád a nemed (gondolom fiú, de itt már sose lehet tudni) és az életkorod.
2022. máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Hát ebben az esetben fordulj valami pedagógushoz mert a gyerek csúnyán mondva „ny*moronc". Sajnálom,hogy ilyen emberek vannak,de sajnos így tényleg a pedagógus marad vagy valamelyik rokonjának szólj.#2 voltam
2022. máj. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem sikerult jol a pockoles. Suli utan megvarod es anikor egyedul megy hazafele,akkor megin konolyanban kapjon a fejere.

Aztan mondd neki,h imatkozzon.

2022. máj. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is tanárhoz fordulnék, még bizonyítékod is van rá, csoportos chat, a füzetedben az üzenet. Kirúgni nem fogják őket, a szülőket hívatják be, utána a gyerekek látják, nem érdemes szekálni téged és ellenségesek lesznek, de békén hagynak.


Ha ez sem jön be, akkor suliváltás.

2022. máj. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem attól lennél gyerekes, hogy szólnál az osztályfőnöknek, hanem az ilyen hülyeségektől, minthogy "iwtkms". Ha ez csak miattuk van, miért van, ha "annyira nem is szekálnak"? Védd meg magad, légy határozott, és ne bántsd még te is magadat.
2022. máj. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
75%
Isten ments hogy a vallásos sulikat támadjam, de èn is jártam ès engem is egy nem megszokott módon kezdtek el zaklatni, hasonlóan a barátaim mint téged. Azért èn nemigen találkoztam ilyenfajta zaklatási móddal, mint ami a tied ès az enyém volt. Más is tapasztalt ilyeneket aki jár vagy járt vallásos suliba?
2022. jún. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!