Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megkérdezte hogy ki jön be,...

Megkérdezte hogy ki jön be, most meg nyakig benne vagyok a pácban...Kis help?😬

Figyelt kérdés
Szóval egy osztálytársam rám írt, elkezdtünk beszélgetni, (egyébként élőben ritkán beszélünk, de ahogy ismerem kedves) és megkérdezte, hogy van-e az osztályból, aki bejön. (Egyébként van) Mivel annyira nem közeli barátság, így nem tudom mennyire bízhatok benne, alapból lehet bíznék, mert régebben elvoltunk mostmár nem beszélünk annyira, de a legjobb barátnőm szerint ne mondjam el neki, mert megbízhatatlan. Így nem tudom... Van 1-2 barátnője akikkel nem beszélek, de tudom néha szeretnek pletykálni a barátnői. Szóval fogalmam sincs, annyit írtam neki hogy majd holnap ha érdekli elmondom élőben a suliban. Mert úgy nem tudja rám bizonyítani, ha esetleg (!) kipletykálja. De ez sem biztos. Nem tudom, mit tegyek? Attól félek kicsit hogy mi van ha elmondják az illetőnek. Legjobb barátnőm elültette a bogarat a fülembe, de az se biztos hogy ok nélkül. Most írogatja, hogy nincs hátsó szándéka, csak nagyon kíváncsi, meg hogy találgathat-e, stb... Nem tudom... Ha aztmondom hogy nincs, azt már úgy se hiszi el... Lányok vagyunk egyébként.

2022. máj. 30. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Hány évesek vagytok?

Nekem gyanús ez a semmiből felvétel és kérdezgetés...

2022. máj. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondj annyit, hogy babonából nem szeretnéd elmondani.
2022. máj. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk
2022. máj. 30. 19:36
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a legbiztosabb ha nem mondasz senkinek semmit.
2022. máj. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha amúgy nem szoktatok beszélgetni, elég furcsa, hogy most meg így faggat, én se bíznék benne, hogy nem árulja el senkinek. Inkább ne mondd meg, ha nem akarod, hogy mások is megtudják az osztályban. Hiába mondod csak szóban és utána tagadod le, ha kifecsegi, valószínűleg neki hinnének.

Azt már úgyse hinné el, hogy senki, de ha ezt mondod, nem tud vele mit csinálni. De azt is mondhatod, hogy nem akarod neki elmondani, mert ezt max a legjobb barátnődnek árulnád el és utána meg ne hagyd, hogy faggasson.

2022. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
ne bízz benne . vinni akarja a képernyőfotót és kipletykálni.
2022. máj. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hazudj, hogy nincs. Nem ismered, nem kell tudnia róla.


Vagy azért kérdezte, mert egy haverja mondta neki, vagy tetszel neki és így próbál közeledni. A semmiből nem szokás ilyeneket kérdezni, főleg hogy előtte nem is beszéltetek.

2022. máj. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is volt ilyen most.

3 másik fiút mondtam neki, nem tudom miért kellett, mondhattam volna hogy szerintem egyik se helyes. Aki a titkokat akarja kiszedni a másikból az rossz szándékú.

2022. máj. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%
Mi lenne, ha te mondanád meg a fiőnak, hogy tetszik neked. Suli után randi, nem kell tudnia róla mindenkinek...
2022. máj. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!