Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Konzulesnek illik adni ajándékot?

Konzulesnek illik adni ajándékot?

Figyelt kérdés
Valaki adott már vagy tervez adni ajándékot, ha igen mit? Pl:szakdoga másolat? Vagy?…

2022. jún. 5. 00:01
1 2 3
 11/21 Noren1989 ***** válasza:
11%
Jahogy itt senkisem a céges konzulensről beszélt, hanem az egyetemiről....
2022. jún. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
78%
Noren, tán ha elolvasnád a kulcsszavak...
2022. jún. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Noren1989 ***** válasza:
0%

Akàrmilyen fura, egyetemi diplomamunkàknàl többször voltam konzulens.


A tanàr max az egyedüli relevàns...vagy lehet, h az itt vizsgàzóknak céges konzulense sosem volt?

2022. jún. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
17%
Noren, nem ismerlek, nem tudom, ki vagy, lehet, amúgy egy teljesen normális fickó, de a válaszaid alapján egy gy*kér, és nem nézném ki belőled, hogy egyáltalán betetted a lábad egy egyetemre. :)
2022. jún. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Noren1989 ***** válasza:
14%

Akkkàrmilyen fura, ellenkező szemszögből szemlélem a dolgokat.


Abban, h te sem voltàl soha konzulens, nincs kétségem.


Esetleg akarsz priviben powerkodni, kiskakas?

2022. jún. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
78%
Semmit nem akarok veled, csak elírtam a véleményem.
2022. jún. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Noren1989 ***** válasza:
29%
Rendben van, Mea Culpa.
2022. jún. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
14%
Én övet adnék neki. De olyan övet amit fel tud venni. Rózsaszínű lenne ha nő, világoskék ha férfi a konzulens. Ha a dolgozat nem lenne jó, nem lenne minimum négyes akkor olyan övet adnék amit nem lehet kikapcsolni és akkor éveken keresztül ugyanabban a nadrágban kéne dolgoznia és mindenki büdinek hívná én is büdinek hívnám és lehet abban a nadrágban benne nyugdíjba a büdöske és a nyugdíjazásánál nem szépeket énekelnénk hanem mondanánk hogy fúj büdös. Tudtátok hogy a büdi angolul a stinky? Márta-Márta!
2022. jún. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
83%
Én a héten államvizsgázok,de nem adok neki.Végig szart a fejemre amúgy is:D Barátaim közül akiknek segített a konzulense,ők sem terveznek ajándékot vinni neki.
2022. jún. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem hallottam olyanról, aki adott.

De: valamikor beszélgettem valakivel, aki főiskolán tanított, és megjegyezte, hogy náluk nem szoktak sem pedagógusnapra, sem konzulensként ajándékot kapni. A hangsúlyából úgy tűnt, hogy illett volna.

2022. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!