Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez miért vicces az osztálytárs...

Ez miért vicces az osztálytársaimnak?

Figyelt kérdés
Szeretek hallgatni old school rap számokat, mint például Snoop Dogg vagy Dr. Dre, de ezért kiröhögnek, hogy nem menő, meg régimódi. Szerintük mai rappereket kellene hallgatnom, de nekem ezek nem jönnek be.

2022. jún. 6. 01:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ne törődj velük. Mindenkinek joga van azt hallgatni, amit akar.

Majd megunják, és lesz majd más, amin, vagy akin köszörülhetik a nyelvüket. Nemsokára már úgy is vége a sulinak, ezt a pár napot meg már fél lábon is kibírod, szeptemberre meg már senkit nem fog érdekelni, hogy mit hallgatsz :)

2022. jún. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szard le őket! Az én playlistem is gáznak számít, én úgy vagyok vele, hogy ami nem tetszik az tetszeni később se fog, nem fogom erőltetni. Én is a régebbi számokat kedvelem: egy Neoton után simán jöhet egy Coolio amit követ egy svéd death metál. Ne foglalkozz vele.
2022. jún. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A tini korszak ilyen, ha "nem azt csinálod mint én" akkor "húdegáz vagy", "ez ciki", "a helyedben én ..." stb van.

Ne foglalkozz velük.

2022. jún. 6. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne érdekeljen a véleményük. Ez kb olyan, hogy van aki szereti a pacalt, van aki nem. Van aki ezt a zenét szereti, van aki azt. Sose másoknak, mások izlésének akarj megfelelni, csak magadnak.
2022. jún. 6. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam akkor hűltek el az osztálytársak, mikor kiderült, hogy péntekenként komolyzenei koncertekre vagy színházba járok. Na az mennyire "ódivatú"?


Nevess egyet rajtuk, 🖕, aztán csináld amit szeretsz. ;)

2022. jún. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!