Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire ciki tanár előtt sírni?

Mennyire ciki tanár előtt sírni?

Figyelt kérdés
2022. júl. 2. 01:16
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Nem az.
2022. júl. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Szituáció függő.
2022. júl. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
Velem egyszer történt meg, a nagymamám hirtelen hunyt el gimiben, és a tanár amúgy nagyon komolyan vette az érettségi keszulest. Pont engem szemelt ki hétfőn reggel, őszintén nem tudtam készülni mikor péntek este rohantunk le, aztán a nagymamám kellett azonosítani, aztán szervezni a többit. Szóval mikor szólított kb csak sírni tudtam. Óra végén mentem oda és elmagyaraztam. Mivel nem jellemző rám a kifogás megértette és tovább léptünk . Kicsit ciki volt de végülis nem .
2022. júl. 2. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk volt hasonló mint a hármadnál. Lány felelt. Kiállt, 1 mondat után csendben maradt, a tanár kérdezgette aztán a lány elkezdett sírni. Egy barátnője bekiabálta, hogy kórházban van egy családtagja, a tanár meg a helyére küldte és kihívott mást. Nem volt ciki, ment tovább az óra, a lány pár oerc múlva megnyugodott.


Cikinek inkább az volt amikor egy másik lány öngyilkosságot akart megkísérelni aztán a gyógyszerek bevétele után meggondolta magát és nem tudta mit vett be, azt hitte valami komoly gyógyszert és kiderült, hogy hasfogót. Ezek után az ofő nem is tudta komolyan venni az egész szituációt. Szegény lányt amúgy sajnálom, mert el volt hanyagolva, nyilván fel akarta hívni magára a figyelmet, de az amit csinált (leült a földre és bömbölt) sok volt.


De az ha normálisan sírsz akármi miatt nem ciki, emberek vagyunk.

2022. júl. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%

Ja amúgy nekem egy cikis sírós sztorim van, ami azért is ciki, mert nem úgy sült el ahogy terveztem. :D Biztosan nevetni fogtok, mert én is nevetek magamon. :D


Otthon túl sokat vártak el, túl szigorúak voltak velem, azt hiszem a nevelőapám is velünk élt már aki minden nap ki tudott hozni a sodromból, az osztálytársaim is csúfoltak. Nem tudom mi volt az utolsó csepp a pohárban, de egyszer valami nagyon kiborított és sírnom kellett és csak szerettem volna ha valaki megvígasztal.


Volt egy kedvenc tanárnőm és akkor még éretlen gimis voltam, szóval ahelyett hogy felmentem volna hozzá, leültem egy eldugott helyre a lépcsőre és ott sírtam. Tudtam hogy ő arra szokott menni és biztos észrevesz.


Így is történt, jött le a lépcsőn, látta is, hogy sírok és a következő pillanatban elkezdett velem mérgesen kiabálni, hogy a hideg lépcsőn ülök és fel fogok fázni és azonnal álljak fel. Aztán nem kérdezte meg hogy mi a bajom, miért sírok én meg nagyon hülyén éreztem magam és akkor még haragudtam is rá, hogy minek kell velem kiabálni amikor sírok. :D

2022. júl. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!