Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt az a legnagyobb...

Mi volt az a legnagyobb illetlenség, amit tanárod elkövetett az osztály előtt?

Figyelt kérdés
Milyen tantárgyat tanított? Kibeszéltétek utána az osztálytársaiddal?

2021. máj. 25. 07:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Talán az, hogy amikor leguggolt kilátszott a s*gge. Matekot tanított.
2021. máj. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Biológia tanár kihívta a legjobb tanuló lányt felelni.

Tényleg nagyon okos, aranyos, szelíd jó lelkű lány volt. :3

Erre úgy megszívatta az a nő, hogy pfúúúh.

Olyanokat kérdezett tőle amit senki nem tudott és nem is tanultuk meg semmi.

Konkrétan addig piszkálta ameddig el nem kezdett sírni, és még utána is.

Mai napig bánom, hogy akkor nem álltam fel és osztottam ki a tanárt, dehát gyerek voltam meg stb. :(

Kegyelem kettes.... pfúú. Tudjátok milyen mikor valaki csomót tanul, hogy fenntartsa a jó jegyeit és tényleg tud mindent amit kell, erre kap egy kettest ami belerondít.

Most pár évre rá is úgy érzem legszívesebben ráírnék a lányra, hogy bocsánatot kérjek tőle, hogy nem álltam ki mellette akkor. De az így elég gáz lenne és feleleveníteni se akarom neki 😅

A vicc, hogy egy tök jó suli volt és a tanárok is jó fejek voltak. Itt nem tudom mit élt meg az a nő.

2021. máj. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Az oszifő klimaxos hisztijei, amit 8 évig kellett tűrnünk...
2021. máj. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Általános iskolai újonnan érkezett matek-kémia tanárunknak folyamatosan habzott a szája, és köpködve beszélt.


Természetesen lapozni is úgy szokott, hogy előtte megnyálazza a mutatóujját. Egyik alkalommal nagyon elgondolkoztatta egy tanuló hozzá intézett kérdése, elkalandozott figyelemmel pedig az egész tenyerét kezdte el nyalni.


A hab a tortán az volt, hogy ezt követően végül a másik kezével lapozott :D


Egyszer elkérte tőlem a tankönyvet, mert neki nem volt sajátja. Óra végén úgy kaptam vissza, hogy fel voltak hullámosodva a lapok a jobb alsó szélén.


...


Egy másik, szintén általános iskolai, földrajz-biológia szakos tanárom pedig egy hatalmas, földdel teli szekrénnyel szerette volna szemléltetni nekünk a hegységek kialakulását. Megemelte a szekrényt, hogy az asztalára tegye. Abban a pillanatban úgy elfingta magát, hogy még a nadrág is meglebbent.


Elvörösödött a feje, megmondta hogy holnapra mivel készüljünk, és elengedett minket, órakezdés után huszonhét perccel :D


...


A némettanárnő úgy ment végig a folyosón, hogy véres zsebkendőket hullajtott maga után, mint Juliska a mesében az erdőben járva.

2021. máj. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk többször előfordult hogy a tanár az otthonról, vagy a tanáriból hozott dühét rajtunk vezette le..
2021. máj. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Lazy Lover ***** válasza:
81%
Akkor nem csak nekem voltak elmebeteg tanáraim.....
2021. máj. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Középiskolai angol tanárnő olyan minősíthetetlenül beszélt egy lánnyal, hogy az végül sírva rohant ki a teremből.
2021. máj. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

Egyszer egy középiskolai tanárnőm egy teljes órát szentelt annak, hogy részletesen ecsetelte az osztálynak az emésztési és a menstruációs problémáit. A társaság fele fiú volt, de gondolhatjátok, hogy a lányokat sem érdekelték különösebben a tanárnő székelési szokásai.

Azt hiszem, ezt mondják ma cringe-nek. Szerintem azt hitte, hogy az együttérzés miatt volt síri csend az egész órán, pedig a néma döbbenettől volt. Iszonyú kínos volt az egész, beszélni sem szerettünk róla utána, szerintem mindenki igyekezett amennyire csak lehet, elfelejteni.

2021. máj. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Lazy Lover ***** válasza:
81%
8 ilyen velem is volt az ofő órán azt mesélte hogy menstruál meg görcsei vannak meg ki megy betétet cserélni..... Komolyan mondom minden tanár egy aberrált állat
2021. máj. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is volt egy köpködős földrajztanárom, aki ráadásul imádta a c betűre végződő szavakat. Mindig azt mondta, hogy "vigyázz mint mondsz!" (Igen, tudott beszélni...) és olyankor hatalmas csulafelhőket küldött az első padban ülőkre.
2021. máj. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!