Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megéri egyedül pont ott...

Megéri egyedül pont ott partira elmenni, lehet ismerkedni leendő szaktársakkal?

Figyelt kérdés
Az egyetem szervezi külön, viszont nem tudom, hogy egyedül megéri-e menni, szeretnék embereket megismerni a szakomról.

2022. júl. 18. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha meg sem próbálod, akkor az esélyed is nulla....
2022. júl. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem vagy annyira introvertált, hogy kínosan érezd magad miatta, akkor simán jó lehet.
2022. júl. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetem valószínűleg PONT ezért szervezi ezt az eseményt. :)
2022. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember nem ismeri még a szaktársait gólyaként, szóval valószínűleg a legtöbben egyedül fognak menni.
2022. júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Egyetemen sokkal könnyebb úgy ismerkedni, ha majd bejársz az órákra, vagy ha alapból koleszos leszel, esetleg be-be nézel az egyetemi könyvtárba is (NEM zh/vizsga időszakban).

Ezek a partik, rendezvények jók, érdekesek meg minden, de csak pillanatnyi tapasztalatot tudsz szerezni, meg majd elmondhatod magadról, hogy egyáltalán ott voltál. (De kb ennyi.)

2022. júl. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom, hogy az ilyen rendezvényekre meg egyetemi bulikra stb. senki nem egyedül megy, hanem a barátokkal, haverokkal és nem is akar másokkal ismerkedni. Ha valaki nagyon extrovertált és nyitott, hogy mindenkihez odamegy és beszélget, hülyéskedik, felfigyelnek rá stb., akkor talán könnyebb. Meg fiúként is könnyebb szerintem mint lányként.
2022. júl. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Voltál végül? Felvettek? Ha igen, és ismerkedés a cél, akkor a gólyatábor a következő állomás.
2022. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igeeeen, felvettek szerencsére, a gólyatábor is már befizetve, nagyon várom ☺️
2022. júl. 25. 17:26
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Melyik egyetem, melyik szak, azt még megkérdezhetem? :)
2022. júl. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!