Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Erdemes elmennem az egyetemi...

Arya Stark421 kérdése:

Erdemes elmennem az egyetemi gólyatáborba ha nem iszom alkoholt? Kényszeríteni fognak a piára vagy tiszteletben tartják hogy én nem iszom? DE

Figyelt kérdés
Ismerkedés szempontjából szeretnék menni, de úgy érzem nem lenne jó vége ha nem iszom.

2022. júl. 20. 14:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Menj, megismerkedhetsz az ivással!
2022. júl. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Általában kérdezel a gólyatáborokról, pedig minden azon múlik, nálatok milyen lesz a légkör.

Én pl. elszörnyedve olvastam pár éve azokról az esetekről, ahol lányokat vetkőzésre kényszerítettek, meg leitattak és bódult állapotban közösültek velük.

Ui. én is voltam gólyatáborban annak idején (1991-ben) és semmi efféle nem volt.

2022. júl. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Ne menj! Nagyon szemét módokon tudnak rávenni az ivásra. Ha megtudják, hogy nem is bírod, pláne.

Nem vesztesz semmit.

2022. júl. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Gondolom, egyetemfüggő is.

Bár én nem most voltam gólya, de nálunk anno voltak olyanok, akik nem ittak, ugyanúgy kivették a részüket a csapatjátékokból, ők csinálták a nem ivós (de másképp bevállalós) feladatokat, az ivósaknál meg lelkesen szurkoltak.

2022. júl. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Ne aggódj, tiszteletben fogják tartani. Meg fognak kínálni, de nem kényszerítenek. Ha azt mondod nem, megértik és elfogadják, még cikizni sem fognak.


Jó szórakozást, sok sikert!

2022. júl. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Én annó 2017-ben voltam az Óbudai Egyetemes gólyatáborban. Itt ha nem akartál valamiben részt venni, akkor nem kellett. Nem voltál kényszerítve semmire.
2022. júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%

Azért itt nem csak a szervezett csoport"játékok"ban van a veszély. Ott is működhet a csordaszellem.

De elég ha 1-2 kan játékon kívül beindul...

2022. júl. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18%
Nálunk idén a hajadat is simán pevagták, meg zuhogó esőben kellett fekvőtámaszozni... Az ivás volt ott a legkisebb baj...
2022. júl. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem senki nem kényszerít semmire. Ha valamiben nem akarsz reszt venni, nem hiszem, hogy kötelező. (Már ha ott vagy a táborban)

Most ha pl valaki gyógyszert szed és nem ihat, akkor ne is menjen gólyatáborba, mert az csak arról szól és így járt?

Egyébként elképzelhető, hogy lesz még olyan, aki nem ilyen nagy ivós partyarc, vele majd biztos tudsz szövetkezni.

2022. júl. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Én elmentem, de nem élveztem. Igazából nem az volt a gond hogy nem piáltam csak az, hogy nem az én műfajom volt. Akik a csapattársaim voltak, azokkal utána nem is tartottam a kapcsolatot, csapaton kívül nem is nagyon bartkoztam, a szobatársaimmal 0 kommunikációm volt. Nem tudom, látszott, hogy kitették a lelküket és tényleg jó programok voltak de nekem már csak annyi van meg a fejemben hogy alig vártam hogy itthon zabáljak egy nagyot és pihenjek meg letusoljak.
2022. júl. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!