Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyankor mit lehet tenni, ha...

Olyankor mit lehet tenni, ha csak rajzolásban vagyok jó, de többször van az h nem élvezem, csak szenvedve kényszerítem magam rá, h gyakoroljak, minthogy élvezném. Nem ezzel kéne foglalkozzak munkában?

Figyelt kérdés

Grafikus iskolába járok jelenleg, ezért kéne gyakoroljak, mert csak ehez értek.

Lehet csak azért, mert mindig fáradt vagyok és semmihez sincs kedvem. Talán ezért rajzolni sem.

Mivel tudnám rávenni magamat?

Vagy vmi tanácsot várok.


2020. okt. 4. 09:08
 1/3 A kérdező kommentje:

Egyébként van az a célom h utcán rajzolgatok, csak ehez el kell jutni egy szintre. Ahol biztos jól sikerül a rajzom.

Meg h animátor leszek vagy vmilyen designer, grafikus. Csak nincs kedvem rajzolni.

Már az is felvetödőtt h kávézot nyitok és sok ember szeretne magáról egy portrét. És akár oda is fel lehetne venni grafikusokat.

2020. okt. 4. 09:11
 2/3 anonim válasza:

Minden féle képpen érdekes ez a dolog.

Most ha nem baj feltennék pár kérdést feléd,hogy jobban megérstem a dolgot,hogy tudjak majd válaszolni:

Szereted a rajzolást csak önmaga a folyamatot nem?

Ebből akarsz megélni?

2020. nov. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Most épp jó kedvembe vagyok szóval most mindent válalnék. Még a rajzolást is.

Azt hiszem azt nem szeretem h sokat kell gyakorolni és nem magától jön. 😂 szóval igen a folyamatott nem szeretem. A tanulást. Ha pl. Rögtön menne a csendélet rajzolás, perspektíva akkor szeretném. Mert még a stílusomat sem találtam meg.

Igen ebből akarok megélni, pontosabban animációt akarok csinálni, mert abból lehet a legjobban megélni.

2020. nov. 1. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!