Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért írogat nekem az ált...

Miért írogat nekem az ált sulis tanárom? (18/L)

Figyelt kérdés
Egy középkorú nőről van szó. Bő 3 éve nem találkoztunk, és állítólag már nem is az akkori sulimban tanít. Éneket tanított, amin én sose figyeltem, az utolsó padban hülyéskedtem az akkori legjobb barátnőmmel. Még 6-7-ben mentem csapatversenyekre, amiken ő kísért minket, és ennyi. És most évekkel később elkezdett nekem írogatni hogy hogy megy a suli, milyen az élet? Az első üzenetére nem reagáltam, meg se nyitottam (csak lehúztam az értesítéses ablakot és úgy elolvastam), erre 2 hónappal később megint rám írt hasonló kérdésekkel. Mi a f*sz?

2022. júl. 21. 06:06
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
30%
Lehet, hogy a fiatal lányokra gerjed - SZÓ SZERINT!
2022. júl. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
36%

Elég ijesztő. Hagyd figyelmen kívül. Gondolom leszbikus, és talán pedofil is egyszerre, bár azért ez erős kifejezés, hiszen nagykorú vagy, de na, érted.. keresgéljen a saját korosztályában.


Aztán az is lehet, hogy csak magányos és semmi hátsó szándéka nincs, csak beszélgetni akar :D

Mindenesetre én a helyedben nem válaszolnék neki egyszer sem.

2022. júl. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 Morzsi007 ***** válasza:
36%
Legalább megvárta, hogy 18 legyél.
2022. júl. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
92%
Én nem tudok ilyen rosszmájúan gondolkodni, lehet emberileg kedvelt valamiért, vagy jó emlékei vannak rólad amikor versenyekre kísért, esetleg beszélgettetek és szimplán érdeklődik hogyléted felől, mint ember.
2022. júl. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
8%

#4

Nem rosszmájúság az, ha nem vagyunk naivak.

2022. júl. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
89%
Ennyi erővel bárkire ráír valaki néhány eltelt év után és akkor már "gyanús" "mit akar tőlem" "jujj" stb.
2022. júl. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
#4 én is szeretném ezt hinni, de nem értem hogy elsőre miért nem értette meg hogy nem akarok vele beszélgetni... Ha valaki hónapokig nem válaszol az egy nagyon egyértelmű jel szerintem. De az is elég ijesztő hogy a 18. szülinapom környékén írt rám először, szóval lehet hogy a többieknek van igazuk :(
2022. júl. 21. 07:13
 8/52 anonim ***** válasza:
89%
Volt középiskolás tanárommal én is beszéltem neten jópár évvel az iskola elvégzése után és ebben nincs semmi.
2022. júl. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
22%

#8

Ha kölcsönösen szeretne az ember beszélgetni a másikkal, abban tényleg nincs semmi. Férjemnek a volt osztályfőnöke az egyik legjobb barátja.

De itt egyértelműen más a helyzet, a kérdező sose beszélgetett ezzel a nővel (legalábbis nekem így jön le), csak évekkel a sulis "kapcsolatuk" után írt rá a lányra. Ez azért fura, az emberben felmerül a kérdés, hogy vajon mit akar...

2022. júl. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
91%
Suliban én se beszélgettem vele, csak évekkel később, neten.
2022. júl. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!