Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha plátói szerelmet...

Mit tegyek ha plátói szerelmet táplálok a tanárom iránt és ő tesz boldoggá, de egész nyáron nem fogom látni???

Figyelt kérdés

Kollégista vagyok egy megyeszékhelyen, itt járok gimibe és holnap lesz az utolsó napunk! Szerelmes vagyok a töritanárba! Az tesz boldoggá ha látom, ha beszélhetek vele, ha megdícsér. Tudom, most majd jöttök azzal, hogy keressek egy korombeli fiút, de nem olyan könnyű ez. Arra is gondoltam, hogy nyáron elfelejtem, de mi értelme ha ősztől megint heti 3 napot látom? Vagyis többet is, mert 3 óránk van, de a folyosón össze szoktunk futni.

Nyárra nincs semmi programom, a barátaim közül senki sem él a falumban, de még 20km-en belül sem. Se nyaralás, csak egy fesztivál augusztusban. Így még elfelejteni sem lesz esélyem, mert róla fogok ábrándozni.

16L, a tanárom 28 éves :S


2022. jún. 14. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Családja van/lehet hogy van, munkahelyét kockáztatná veled. Felejtsd el kategória.
2022. jún. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs családja, csak 1 barátnője. De amm tudom, hogy nem lehet köztünk semmi, de engem az is boldoggá tesz ha beszélünk. Meg ilyenek. Elfelejteni meg nem tudom.
2022. jún. 14. 22:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Te döntésed, csak sok más opció így elfog menni melletted.
2022. jún. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem annyira az enyém, mert nyitok más fiúk felé, de mindenkit hozzá mérek. :( Meg az érettebbek tetszenek. 20-25+ pasik.

Szeretném ha lenne barátom, de akiknél lenne esélyem, nem fognak meg. Pedig az egyik végzős srácnak tetszek, nem is csúnya, rendes is, mégsem mozgat meg bennem semmit.

2022. jún. 14. 23:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Te is tetszel nekem.

Üdv: A tanárod

2022. jún. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Shaddark ***** válasza:

Majd elmúlik, ez ilyen diák szerelem. Sok más lány is volt ezzel így ebben a korban :)

Ez pont az a kor, amikor a lányok többsége sokkal érettebbek agyilag a legtöbb koruk béli fiúnál. Ezért nem pálya nekik a saját korosztály. A saját időmben is így volt ez.

- Persze kivételek mindig vannak, fiúban is, lányban is.

2022. jún. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolj bele az én helyzetembe, és mindjárt nem hangzik olyan rosszul ez! Idén végeztem, a tanév elején lett egy új tanárunk, amilyen a formám szerelmes lettem.(Mindig az elérhetetlen vonz azt vettem észre) Egyébként öt év van köztünk szinte pontosan. Az érettségi előtti hét óta kétszer láttam, nyári szünetben nem fogom látni, aztán valaszeg soha többet. 😢
2022. jún. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó, ez is szörnyű. :(

Egy ideig biztos az is lesz, de hogy őszinte legyek, így könnyebb lesz elfelejteni, mert bármennyire is rosszul hangzik, az ember azt teheti a tanárával. Mondjuk ha végeztél, van szimpátia és neki sem derogál volt tanítvánnyal lenni, akkor lehet esély. XD

Nekem meg ősztől kezdődik ez újra. Most jöttünk el a suliból. Végem van. Nem vártam ezt a nyarat, unalmas lesz.

2022. jún. 15. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!