Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Veled is veszekedtek a szüleid...

Veled is veszekedtek a szüleid gyerekkorodban szülői értekezlet/fogadóóra után?

Figyelt kérdés

Egy rádióműsorban az egyik műsorvezető, Puzsér Norbert elmesélte, hogy vele mi történt szülői után: az anyja veszekedett vele a heti 2x1 órában látott tanár véleménye miatt.

Veled is történt hasonló?

Ha igen, hogyan történt pontosan?



2022. aug. 23. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Persze, minden alkalommal. :D

Meghallgattam hogy nem lesz belőlem semmi, a "nagybetűs életben" majd éhenhalok, stb. (Spoiler: nem így lett.)

2022. aug. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Állandóan.

Szegény anyám úgy jött haza minden.egyes.áldott.alkalommal, hogy le vagyok maradva, rossz vagyok, ez nem megy, az nem megy, ilyen, olyan képességekben hiányt szenvedek.


A harmadik diplomám kezdem ősszel pénzügyi-közgazdasági területen...

2022. aug. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Velem nem veszekedtek soha, mondjuk elég jól tanulok (pedig ki se nyitom a könyvet itthon, csak megjegyzem órán XDD) kussban maradok és csak akkor szólalok meg, ha biztos vagyok a válaszban XDD
2022. aug. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Áldott jó gyerek voltam, jó jegyekkel, nem volt miért veszekedni.
2022. aug. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyám mindig a többi szülőt parodizálta, mikor hazaért. Jobb volt, mint egy stand up xdd
2022. aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Az én szüleim szinte soha nem jártak szülőire. Ettől függetlenül jó tanuló voltam.
2022. aug. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Oh igen... Minden fogadóóra napján úgy féltem, hogy anyum hazajön... Mindig le is b.aszott. általánosan jellemző volt a szüleimre, hogy jegyek alapján ítéltek meg engem
2022. aug. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én ha rosszat csináltam, és sokszor nagyon eleven voltam, akkor elmondtam a szüleimnek 🙈🙈🙈 egyébként nem kellett velem veszeledni, mert ha hülye voltam, akkor beláttam, ráadásul csupa jelest vittem haza 😁😁
2022. aug. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, anyám ugyanabban az iskolában tanított, ahova jártam, alsóban ugyanazon az évfolyamon, párhuzamos osztályban. Nem kellett szülőin veszekedni, előbb tudta a jegyeimet, mint én :)
2022. aug. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudtam, hogy az elmúlt időszakban valami rosszat csináltam akkor féltem mindig. Sőt, igazság szerint kicsit akkor is féltem amikor nem csináltam semmi rosszat.


De igazából nem voltam sose lecseszve. Olyan volt, hogy elmondta az egyik tanár negatív véleményét nekem és kikérdezett, de mindig elő tudtam adni úgy magam, hogy a végén a tanárt hülyézze le.

Olyan is volt, hogy csak egyedül én kaptam egyest és akkor is jött a számonkérés de egyből tisztára mostam magam azzal, hogy a 30 fős osztályból 20nak egyes lett. Aztán anyám elkezdte rögtön a tanárt szidni, hogy biztos ő vele van a baj xD Én meg röhögtem a markomba.

2022. aug. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!