Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Félek, hogy kiközösítenek...

Császár János2 kérdése:

Félek, hogy kiközösítenek középiskolában mert meleg vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most megyek kilencedik osztályba, és meleg vagyok. Az égvilágon senkit nem érdekelt az előző iskolámból. Az osztálytársaim néha cukkoltak, de azokon én is nevettem és egyáltalán nem voltak homofób sértések. A fiúk is az osztályomból ugyanúgy viszonyultak hozzám mint a többi fiúhoz. Az iskolában volt egy-kettő homofób, de ők érdekes módon nem foglalkoztak velem. Az idősebb korosztályok sem zaklattak sohasem. Az évek alatt többen is megkérdeztek engem vagy az osztálytársamat, hogy meleg vagyok-e amire sokan nem tudták a választ, de egy tanóra után el is lett felejtve az egész. A viselkedésem elég ingadozó, van amikor fiúsabb vagyok és van amikor lányosabb. Mindig picit furán éreztem magam ha fiúk körül kellett öltöznöm. Ezért az osztályteremben öltöztem a legjobb barátommal, de az már nem zavart ha több fiú is ott öltözött. De ez főleg amiatt lehetett, hogy nem szerettem a túlzsúfoltságot, ugyanis egyszer nagyon szűk öltözőnk volt az iskolában és beragadtunk mert valami volt az ajtóval. Azóta félek túlzsúfoltságban öltözni. És nem is szerettem, ha sokan néznek öltözés közben. Amikor össze is vesztem valakivel volt, hogy elhordtak mindennek, de a b*zi szót sohasem használták. Furcsáltam, hogy voltak olyanok akik nem tudták hogy meleg vagyok amivel nincs is baj, mert nem szeretném ha mindenki tudná, de néha a viselkedésemen észrevehető volt. A fiúkhoz is be tudtam illeszkedni, mert attól függetlenül hogy meleg vagyok volt egy csomó közös témánk. Mégis a lányok közelében jobban éreztem magam, de legjobban a legjobb barátom mellett. Most van bennem egy kis félelem a középiskola miatt, de lehet hogy csak paranoia. Attól félek, hogy kiközösítenek azért mert meleg vagyok. Mint mondtam, annyira nem látszódik rajtam, de ha tényleg elengedem magam akkor azért észrevehető. Egyébként az új osztályom nagy része lány, csak 4 fiú van velem együtt. Szerintetek elfogadnak majd így a középiskolában? Szívesen fogadok tanácsokat is.

2022. aug. 24. 09:19
 1/10 anonim ***** válasza:
37%

A lányok inkább barátnőként fognak rád tekinteni.

Legrosszabb esetben a másik 3 fiú utálhat emiatt, de 3 ember nem tud kiközösíteni egy osztályból.

2022. aug. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
82%

A lányok imádják a meleg fiúkat. 2, 2022-ben ez már nem téma, pláne nem a fiataloknál.

3, jobb lenne ha a személyiségedet nem a köré ítélnéd meg és építenéd, hogy meleg vagy...

2022. aug. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
87%

Mikor kozepiskolaba mentem volt egy meleg osztalytarsam. Mi mar akkor tudtuk rola, o csak az erettsegi eveben coming outolt es elotte nemsokkal vallotta be maganak is.


Nyilvan nem ugy kell inditani hogy sziasztok xy vagyok es meleg. A tobbiek sem ugy mennek oda hogy xy vagyok es hetero. Igazabol szerintem senkire sem tartozik.

2022. aug. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%

Ha zaklatod a normális, egészséges életvitelű társaidat, terheled őket a betegségeddel, tematizálni akarod a közösségüket, akkor nagyon fognak utálni.

Ha alkalmazkodsz és megtartod magadban a beteges magánéletedet, nem foglalkoznak veled.

2022. aug. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

figyelj, én heteró vagyok, mégis hideglelésem meg gyomorgörcsöm volt az első középiskolai nap előtt. Mindenki tojik tőle, csak más-más okból. A többiek is a saját szorongásukkal lesznek elfoglalva, nem a tiéddel.


Első pár napon túl kell esni, aztán úgyis érezni fogod, kivel barátkozhatsz, a többiekkel legyél simán korrekt s ennyi...

2022. aug. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Az általad írtak alapján olyan jól beilleszkedtél az általános iskolai osztályodba, hogy - ha uyganígy megtalálod a helyed - a középiskolában se lesz semmilyen problémád.
2022. aug. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

A csajok imádni fognak és sokkal jobban fognak bízni benned mint egy hetero pasiban mert ha kedves vagy velük akkor arra mérget vehetnek, hogy nem az a célod, hogy megdugd őket.


A fiúk már más téma. Ha normális helyre mész akkor nem fognak csesztetni és elfogadnak majd, de ha valami alja gimibe mész akkor sajnos lehet számítani emiatt kiközösítésre.

2022. aug. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Valójában ha nem valami alja szakiskolába mész, nem lesz gond egyáltalán a szexualitásod .


Ha valamennyire jól megy a barátkozás, és nem vagy magadbaforduló típus, jól megleszel, főleg ha sok lány van az osztályban.


Ha ki is leszel közösítve, és szóbahozzák a szexualitásod, hidd el nem az lesz az igazi ok .


Próbálj minnél kevesebbet izgulni ezen és annál könnyebb lesz a beilleszkedés .


Nem csak neked új suli, mindegyik 9.es nek is .

2022. aug. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

a coming out-tal várj egy kicsit, ne első héten mondd el.

először ismerd meg őket.

2022. aug. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A lányok max az amerikai filmekben imádják a meleg fiújat. Nálunk pl pont a lányok voltak a fő hang emberek. Homofób rasszista kis dögök. Kinéztek valakit, elkönyvelték melegnek és a fiúk is beszálltak az illető szivatásába.
2022. aug. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!