Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Akik homofobok, azok ne...

Akik homofobok, azok ne olvassak tovabb . Hogy illeszkedjek be a középiskolába?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok .Eddig senki nem tudja hogy meleg vagyok.Mpst általanos iskolas vagyok , jovore megyek kozepiskolaba , es nem igazan tudom ott hogy tudom ezt titokba tartani . Mert ugye ott mar jonnek a parkapcsolatok , csajozas.Nem látni rajtam hogy meleg vagyok , meg nem is vagyok az a nyálas fajta , de az egyik lany osztalytarsam szerint jóképü. Nem igazan tudom milyen lesz a közepiskola jovore , hogy tudok majd beilleszkedni. Kerlek segitsetek ebben :/. Előre is köszönöm.

#meleg #iskola #kapcsloat
2016. márc. 14. 10:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

hát ez nagyban függ a közösségtől, a várostól, van ahol semmi extra, de mondjuk egy é-keleti kisvárosban maga a pokol tud lenni, szóval nehéz ezt megjósolni.

De csak légy önmagad, aztán ha te nem bizonytalankodsz és természetesen kezeled a témát, igazából még a többiek jönnek zavarba, és eszükbe se jut csesztetni (sokszoros tapasztalat).

2016. márc. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%

"homofobok"

Aki homofóbia nem logikus, ergo e téren semmit sem számít véleményük.

Mindig lesznek normális emberek is.

Nézd meg suliban milyen emberek vannak( iskolalátogatás, bármikor betudsz menni beszélni igazgatóval, vagy csak portást kéred meg, engedjen be, mert beszélni szeretnél vele.

És mikor beszélsz, szeretnél átmenni még év elején, látod milyen osztályod van( ha láthatod), milyen emberek láthatók iskolaszünetekben, akármi körülmény és lehetőségfüggően) és e alapján áttudsz menni másik suliba év elején ha minden borzalmas és mindenki babyloni trash. .., de csak akkor.

Ha lesz aki normális, már van valaki akivel barátságot lehet kialakítani, s már nem "kell".

Egyébként is..., ez csak sexualitás. Nem te vagy. Te személyiséged vagy.

2016. márc. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%

Miért is kellene ezt reklámoznod?

Ha kérdik,hogy miért nem csajozol,hazudj!

Pl.: meghalt a barátnőm vagy egy MILF csajom volt,de dobott és ezért most nem kell senki.


Pontosan tudod,hogy nem nyerő elmondani az igazat,mert a véred fogják szívni!

2016. márc. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Sunshinedoll ***** válasza:

Szerintem ezen még most ne izgulj. Majd szeptemberben látod, milyenek az osztálytársak, milyen az iskolaközösség, és akkor hátha jobban el tudod dönteni, hogy biztonságos-e számodra az, hogy őszinte legyél. Én javaslom, hogy nyugodtan vállal fel magad mindentől függetlenül, de azt i megértem, hogy 14-15 évesként új helyen nagyon nehéz beilleszkedni alapjáraton is, és nagyon kevesen tudnának megbirkózni azzal, ha esetleg emiatt szekálnák illetve kiközösítenék, szóval inkább mérd fel, milyenek a többiek, és az után dönts.

Én hetero vagyok, de egy pasim sem volt gimiben, mert nem érdekeltek a fiúk akkoriban, és nem érdekeltek a kapcsolatok, ha esetleg úgy döntesz, hogy titokban tartok, akkor nem valószínű, hogy nagyon kérdezgetnének róla, de ha igen, mondhatod, hogy egyelőre még nem érdekel a csajozás, vagy valami.

2016. márc. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem, ha szerzel barátokat, olyan IGAZI BARÁTOKAT, akkor ők nem csesztetnek emiatt.
2016. márc. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

"Szerintem, ha szerzel barátokat, olyan IGAZI BARÁTOKAT, akkor ők nem csesztetnek emiatt."


Ez igaz,akkor már csak a suli többi diákja és tanárai fognak.

2016. márc. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

"Egyébként is..., ez csak sexualitás. Nem te vagy. Te személyiséged vagy."


hogy ez mekkora egy tévhit, és milyen gyakori !! nagyon durva ....

bizony ez nem csupán szexualitás, ez a személyiségnek olyannyira szerves része h valójában meg is határozza azt. honnan veszel ilyen zöldeket?

2016. márc. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Azoknak az embereknek mondd el, akikben tényleg bízol és tudod, hogy nem adják tovább :) Nem fognak basztatni, jobb dolguk is van...a tanárok meg legyenek annyira empatikusak hogy akár segítenek is ebben...2016 van emberek.
2016. márc. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

tanárok? elárulom, kis aranyos, de annál aljasabb cselekkel, alattomos, átlátszó ba-.tatásokkal fogják szegényt csesztetni.

persze nagyban függ, hova, milyen közösségbe kerül az illető, mert ha vmi nyitottabb felfogású, eliteb középiskolába, akkor oké, nincs ezzel gond, de ha valami "igazi magyar" felvilágosult közegbe, na még azt is bemagyarázzák neked h valójában erre pszichiátriai terápia kell, és különben is a Biblia és Jézus ... stb stb.

ma ez Maon teljesen kiszámíthatatlan, abszolút szubkultúrafüggő, de szerencsére én is találkozok rendkívül felvilágosult, nyitott emberekkel, már csak a százalékkal van a gond.

2016. márc. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Remek arra nem gondoltatok hogy estleg más meleg az osztályból?
2016. jún. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!