Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem fognak emiatt cikizni?

Nem fognak emiatt cikizni?

Figyelt kérdés

Nem lesz ciki az osztálytársak előtt, ha az öltözőben zoknit cserélek tesi óra előtt? Nem kötelező, tavaly senki nem tett így, én azonban higiénikusabbnak gondolom...

F/16. gimi



#testnevelés #váltózokni
2022. aug. 26. 17:33
A kérdező szavazást indított:
Nyugodtan válts zoknit!
Inkább ne tedd!
44 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
fuhh
2022. aug. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezen senki nem fog fenn akadni , ha budos bszogatnak majd. De az h zoknit cserelsz nem lesz semmi plane h 1perc alatt lecsereled barhogy. No para :) F
2022. aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Miert ne valthatnal zoknit?Vagy ha azt gondolod, hogy gaz akkor menj be a mosdoba es oltozz at ott.
2022. aug. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
DE, neked az. Ők le se fogják sz.rni, kivéve ha pont az lesz a poén tárgya . Akkor tutira ciki lesz .
2022. aug. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem.


Mellesleg te csinálod jól...

2022. aug. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Én ruhát se váltottam. Utáltam a tesit, mindig lázadtam ellene és mindig otthon felejtettem a felszerelést, mert foglalta volna a helyet a táskában. :D utcai ruhában tesiztem mindig. :D
2022. aug. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, nálunk mindig mindenki cserélt zoknit, lehet ezért nem is értettem a kérdést, hogy már mégis miért lenne ciki.. Én még le is zuhanyoztam gimiben, amikor leizzadtam, az nem volt szokás a 10 perces szünetben (meg a legtöbben nem is mozogtak, így nem kellett), egyáltalán nem gondoltam cikinek, hogy igényem van a higiéniára. Nem is szólt soha senki.
2022. aug. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mi is cseréltünk annak idején.


Nem az ciki, ha zoknit cserélsz. Az lenne ciki, ha nem cserélsz, és bűzlik a lábad.

2022. aug. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi még le is zuhanyoztunk utána

Semmi ciki nincs ebben

2022. szept. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Átvetted a zoknidat?
febr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!