Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, ha munkába...

Mit csináljak, ha munkába indulás előtt attól tartok, hogy ma megint cikizni fognak munkahelyemen, beszólni, esetleg hátam mögött kibeszélni?

Figyelt kérdés
Sajnos egy mérgező légkörben kell dolgoznom és fél évig sajnos még nem válthatok. Tippek?
2022. jún. 7. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
És ebből mennyi a valós dolog, és mi az amit csak beképzelsz...?
2022. jún. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%

Helyezd magad kényelembe és hallgasd meg ezt:

https://www.youtube.com/watch?v=KgvLfVvs7m0

2022. jún. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Nézz a neten körül, keress frappáns beszólásokat, pl.: Dr. Cox-tól.
2022. jún. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Én is így voltam ezzel egy darabig. Utána betelt a pohár és úgy elküldtem mindenkit az anyjába, mint a huzat. Megaláztam őket.
2022. jún. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Reggel ne erre gondolj, hanem arra, hogy ez a munkanap is véget fog érni, és amikor kijössz, onnantól másnap reggelig senki nem fog cseszegetni.
2022. jún. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj másra gondolni. Ha fél év, akkor számold meg, hogy hány nap van hátra, és számold vissza. Tízesével ünnepeld meg.

Ha valaki beszól, csinálj úgy, mintha nem hallanád, aztán a végén kérdezz vissza, hogy ne haragudj, mit is mondtál, nem figyeltem!?

Vagy kérdezd meg, hogy biztos, hogy veled van baja, illetve, hogy ő mennyire érzi magát tökéletesnek? Mennyire biztos a maga hibátlanságában.

Ezt meg nézd meg, hátha segít: [link]

2022. jún. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem állsz ki magadért? Minél tovább halasztod, annál szarabb lesz.
2022. jún. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kcsög emberek vannak atyaég!Fél évig úgy bírd ki hogy úgy teszel mintha nem is hallanád mit dumálnak.Én is voltam hasonló helyzetben szóval megértem mit érzel.

Vagy mikor pofáznak akkor röhögd ki őket azt kész.

Egyre több a hülye az a baj.

2022. jún. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Sajnálom, hogy ilyen helyzetben kell nap mint nap dolgoznod, viszont fel a fejjel és mutasd meg nekik, hogy jobb vagy náluk

Tudod, aki a hátad mögött cikiz, az mindig csak a hátad mögött fog maradni


Szabadidõdben meg próbálj teljesen más dolgokra koncentrálni, kikapcsolni

2022. jún. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy fél évig nem válthatsz, annak tisztán piaci/anyagi okai vannak, vagy jogilag is valamilyen konkrét szerződés miatt?


A munkahelyi terror érvénytelenné teheti az e téren vállalt szerződéses kötelezettségeidet, pontosabban itt a munkáltató követ el súlyos kötelezettségszegést, ami megnyitja Előtted az azonnali hatályú femondás lehetőségét.


Valószínűleg korlátozottan akkor is igaz ez, ha a főnökség a bántalmazásokról nem tud, bár ekkor valószínűleg értesítened kell őket, viszont ha nem képesek kategorikusan és azonnal konkrétan segíteni, akkor az már majdnem biztosan érinti a szerződéses kötöttségeidet.


Ezeket kérdezd meg munkajogásztól, mert szinte minden a részletektől függ.

2022. júl. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!