Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Normális az, ha egy Román...

Normális az, ha egy Román fizika tanár úgy helyezkedik el Magyarországon hogy kap ingyen Tanácsi lakást? És nem Főiskolán. Vagy Egyetemen oktat..

Figyelt kérdés

Hozzá teszem tanított (ennek már 7-8 éve) és semmilyen kreativitása és semmi jelleme nincs.

( És ő ezért ingyen lakik, rendes fizetést kap. Stb) Magyarokat megalázó helyzetet képvisel.


Vissza gondolva vannak olyan Tanárok akiknek az órán leadott tananyaga megmaradt gondolom nem hiába...


2022. aug. 30. 22:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Úgy látszik hiányszakma lett vagy lesz a tanár, gondolom ezért kapott lakhatást. Nekem gyógyszerész és rendőr ismerősöm van akik szolgálati lakást kaptak, egyébként nem találtak volna munkavállalót.
2022. aug. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
Igazán kár, hogy a nyelvtanórák anyaga sem maradt meg...
2022. aug. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Ennyi, jol csinalja. Ki mit intez maganak 🤷
2022. aug. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Mi? B@sszus, lesz megint vármegye, lesz megint tanács? Vagy '89 előtt kapta meg az úriember a lakást, amikor még tényleg volt tanács?
2022. aug. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Ezzel csak az a bibi, hogy tanács sincs már 20 éve, meg tanácsi lakás se.
2022. aug. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
@5, 30 az a 20 😀
2022. aug. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Igen igen... 😀 Azt akartam írni minimum 20, de valóban inkább 30.
2022. aug. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Valószínűleg igen, ahogy fentebb írtam engem 7-8 évvel ez előtt tanított, nem friss történet.


De így még annyira sem értem, tanároknak van x évente továbbképzés ráadásul ha ezt a pályát választja érdekében állhat na szabad idejében fejlesztenie magát.. De ez csak az én véleményem.


Én sem azért tudom a szakmámat mert bementem egy festék boltba, teszem fel.

2022. aug. 30. 22:31
 9/16 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem szolgálati lesz az a lakás :)

Egyébként 20 évvel ezelőtt szakközépben két ofőm is volt így. Igaz magyar- idegen nyelv (francia illetve angol) szakosak.

Az értékelés eleinte fura volt, illetve voltak szavak, kifejezések, amiket teljesen furán ragoztak, használtak (a kikéretőziket alig tudtuk megfejteni), de egyébként nem volt gond.

Akkor is kevés volt a tanár, az első éven három matek-fizika szakosunk volt (betegség, költözés miatt) a végén nyugdíjból hívtak vissza egy tanárt, hogy év végéig húzzuk ki. Aztán a világ másik végéről találtak kettőt, de az egyiknek trauma volt, hogy nálunk többnyire lányok voltunk, ő meg korábban fiúsabb szakközépben tanított.

2022. aug. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Na mindegy nekem ez olyan fura...

Rávagyunk/voltunk utalva ezekre a kinlódásokra ami nekem személyszerint nem jó emlék.. Remélem azóta fejlődött a tanár úr!

2022. aug. 30. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!